Toyota RAV42,0 D-4D Sun 4x4 Van 5d
Kontantpris
29.500 kr.Detaljer
| Modelår | 2006 |
|---|---|
| 1. registrering | 2/2006 |
| Kilometertal | 206.000 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 11,6 km/l |
| CO2 udledning | 188 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 7.580 kr. / år |
| Ydelse | 116 hk/250 nm |
| Acceleration | 13,0 sek. |
| Tophastighed | 170 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 1.700 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
Toyota Rav 4, årgang 2006.
Åbent efter aftale - Ring venligst forud for alt fremvisning.
MOMSFRI! 4X4! TRÆK TIL 1500KG!
Lev. frisk nysynet.
2.0 D-4D. Sun 4x4 Van 5d. Ca 12km/l.
(KUN 5700,-KR I HELÅRLIG EJERAFGIFT VED BLANDET ANVENDELSE).
Kørt 206.000km.
Bilen starter og kører godt, og fremstår i fornuftig stand.
Af udstyr kan der nævnes.
Aircondition, fartpilot, soltag, sædevarme, multifunktionsrat, træk til 1500kg, læderrat, radio, centrallås, tidligere undervognsbehandlet, el-ruder, kopholder, servo, airbags, mm.
For nærmere information kan jeg kontaktes på tlf. 60811902 :)
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 207.021 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn momsfri |
| Type | 4x4 |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.375 kg |
| Bredde | 174 cm |
| Længde | 422 cm |
|---|---|
| Højde | 172 cm |
| Lasteevne | 650 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.700 kg |
| Trækhjul | Firehjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Nej |
| Airbags | 6 |
| Tankkapacitet | 57 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser |
|---|