Toyota RAV42,0 VVT-i aut. 4x4 Van 5d
Kontantpris
74.900 kr.Detaljer
| Modelår | 2004 |
|---|---|
| 1. registrering | 5/2004 |
| Kilometertal | 110.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 10,4 km/l |
| CO2 udledning | - |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 5.340 kr. / år |
| Ydelse | 150 hk/192 nm |
| Acceleration | 10,8 sek. |
| Tophastighed | 175 km/t |
| Geartype | Automatisk |
| Antal gear | 4 |
| Trækvægt | 1.500 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
Vi har netop fået denne unikke Rav 4 med automatgear,benzinmotor, 4hjulstræk og utroligt beskedent KM tal. Bilen er nedvejet,momsfri og koster kun ca 3000,- i årlig ejerafgift på papegøjerplader.
Er nysynet og leveres nyserviceret og på nye dæk. , automatgear, aircondition, fartpilot, fjernb. centrallås, el-ruder, sædevarme, cd/radio, 4 airbags, træk, el-sidespejle, tagræling
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 233.420 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn momsfri |
| Type | 4x4 |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.325 kg |
| Bredde | 174 cm |
| Længde | 425 cm |
|---|---|
| Højde | 171 cm |
| Lasteevne | 700 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.500 kg |
| Trækhjul | Firehjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Nej |
| Airbags | 2 |
| Tankkapacitet | 57 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 4 airbags | El-sidespejle |
|---|---|
| ABS-bremser | Fartpilot |
| Aircondition | Fjernb. centrallås |
| Automatgear | Sædevarme |
| CD/radio | Tagræling |
| El-ruder | Træk |