Nissan NV4002,3 dCi 110 L2H2 Access Van
Kontantpris(Ekskl. moms, Kommissionssalg)
69.700 kr.Detaljer
| Modelår | 2017 |
|---|---|
| 1. registrering | 5/2017 |
| Kilometertal | 100.000 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 13,5 km/l |
| CO2 udledning | 207 g/km |
| Euronorm | 5 |
|---|---|
| Periodisk afgift | 10.160 kr. / år |
| Ydelse | 110 hk/285 nm |
| Acceleration | - |
| Tophastighed | - |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 6 |
| Trækvægt | 2.500 kg |
| Farve | Hvid |
Beskrivelse
Seneste service ved 99000 km, kørecomputer, multifunktionsrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, træk 2500 kg, aircondition, centrallås, fjernb. centrallås, fartpilot, el-ruder, cd/radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, usb-a tilslutning, bakkamera, db. airbags, antispin, esp
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 252.253 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | Kassevogn |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | - |
| Bredde | 207 cm |
| Længde | 555 cm |
|---|---|
| Højde | 249 cm |
| Lasteevne | - |
| Max. trækvægt m/bremse | 2.500 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 2 |
| Tankkapacitet | 105 l |
| Døre | - |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Højdejust. førersæde |
|---|---|
| Aircondition | Intelligent hastighedsassistent |
| Antispin | Kørecomputer |
| Bakkamera | Multifunktionsrat |
| CD/radio | Musikstreaming via bluetooth |
| Centrallås | Sædebetræk, stof |
| El-ruder | Stofindtræk |
|---|---|
| ESP / ESC | Træk |
| Fartpilot | USB A tilslutning |
| Fjernb. centrallås | USB tilslutning |
| Håndfrit til mobil |