Nissan Interstar2,0 dCi 150 L3H2 N-Connecta Van
Leasing ydelse(Ekskl. moms)
3.495 kr./md.Detaljer
| Modelår | 2024 |
|---|---|
| 1. registrering | 2/2026 |
| Kilometertal | 100 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (WLTP) 12,3 km/l |
| CO2 udledning | 212 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 8.760 kr. / år |
| Ydelse | 150 hk/360 nm |
| Acceleration | - |
| Tophastighed | - |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 6 |
| Trækvægt | 2.500 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
FLERE PÅ LAGER
Dobbeltskydedør Nissan Interstar 2,0 dCi 150 L3H2 N-Connecta VAN
Highlights:
- Dobbeltskydedør
- Fartpilot
- Bakkamera
- Træk
- LED forlygter
Mål i varerum:
Længde: 3,822 m
Bredde: 1,892 m
Højde: 1,892 m
GARANTIFORSIKRING KAN TILKØBES
ATTRAKTIV LEASING TILBYDES OP TIL 60 MDR. OG FRI KM, KONTAKT SALGSAFD. FOR PERSONLIGT TILBUD.
Jacob Iwers tlf: 53882282
Leasingforslag, finansiel erhverv:
Udbetaling kr. , -
Løbetid mdr.
Ydelse kr. ,-
Restværdi kr. , -
( alle priser ex. moms. )
Der tages forbehold for eventuelle fejl i pris og tekst.
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 329.500 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | Kassevogn |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 2.125 kg |
| Bredde | 222 cm |
| Længde | 641 cm |
|---|---|
| Højde | 250 cm |
| Lasteevne | 1.375 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 2.500 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 2 |
| Tankkapacitet | 80 l |
| Døre | - |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Højdejust. førersæde |
|---|---|
| Aircondition | Læderrat |
| Android auto | Multifunktionsrat |
| App integration | Musikstreaming via bluetooth |
| Apple carplay | Parkeringssensor (bag) |
| Bakkamera | Sædebetræk, stof |
| DAB radio | Stofindtræk |
|---|---|
| Fartpilot | Træk |
| Fuld LED forlygter | Trafikkamera |
| Fuldaut. klima | USB C tilslutning |
| Håndfrit til mobil | Varme i forrude |
Leasing
- Leasing typeFinansiel, ekskl. moms
- Månedlig ydelse3.495 kr.
- Førstegangsydelse60.000 kr.
- Totalpris i løbetiden269.700 kr.
- Restværdi(køber hæfter) 91.515 kr.
- Løbetid60 mdr.
- Antal kilometer inkluderetIkke relevant
- ForsikringIkke inkluderet
- Service og vedligeholdIkke inkluderet