Nissan NV3002,0 dCi 145 L2H1 Comfort
Detaljer
| Modelår | 2020 |
|---|---|
| 1. registrering | 12/2020 |
| Kilometertal | 188.000 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (WLTP) 13,9 km/l |
| CO2 udledning | 162 g/km |
| Euronorm | 6 |
|---|---|
| Periodisk afgift | 4.960 kr. / år |
| Ydelse | 145 hk/350 nm |
| Acceleration | - |
| Tophastighed | - |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 6 |
| Trækvægt | 2.000 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
🤝ASbiler🤝
❗️Absolut billigst på markedet ❗️
❗️lang model / ny model ❗️
❗️2.0 diesel motor med kæde❗️
🚚Nissan NV300 🚚L2H1🚚
Sidste nummerplade nummer”CX67655”
* fra 12.2020 (kun 1 ejer)
* 2.0diesel 145hk
* synet 27.11.2024
* euro 6 (partikelfilter)
* kørt 188.000km.
* 2000kg på krogen
* kører som ny
* godt udstyret
* bytte meget gerne
* finansiering / leasing tilbydes
* pris:82.000kr.plus moms
Tlf 42333705, læderrat, multifunktionsrat, kørecomputer, læderindtræk, led kørelys, træk, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, el-ruder, automatisk start/stop, cd/radio, navigation, android auto, sd kortlæser, aux tilslutning, usb-a tilslutning, alarm, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, automatisk lys, db. airbags, esp, antispin
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 234.446 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | Kassevogn |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.790 kg |
| Bredde | 196 cm |
| Længde | 540 cm |
|---|---|
| Højde | 194 cm |
| Lasteevne | 1.260 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 2.000 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 5 |
| Tankkapacitet | 80 l |
| Døre | - |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Kørecomputer |
|---|---|
| Alarm | Læderindtræk |
| Android auto | Læderrat |
| Antispin | LED Kørelys |
| Automatisk lys | Multifunktionsrat |
| Automatisk start/stop | Navigation |
| AUX tilslutning | Parkeringssensor (bag) |
|---|---|
| Bakkamera | Parkeringssensor (for) |
| CD/radio | Regnsensor |
| Dæktryksmåler | Sædebetræk, læder |
| El-ruder | Sædevarme |
| ESP / ESC | SD kortlæser |
| Fartpilot | Træk |
| Fjernb. centrallås | Udv. temp. måler |
| Fuldaut. klima | USB A tilslutning |
| Intelligent hastighedsassistent | USB tilslutning |