VW ID.477 Pro 5d
Detaljer
| Modelår | 2022 |
|---|---|
| 1. registrering | 10/2022 |
| Kilometertal | 87.025 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 531 km |
| Batterikapacitet | 82,0 kWh |
| Energiforbrug | 165 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | 11,0 kW |
| Hurtig opladning DC | 125 kW |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 174 hk/310 nm |
| Acceleration | 10,4 sek. |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Trækvægt | 1.000 kg |
| Farve | Blåmetal |
Beskrivelse
🐣🌼 Påskeåbent hos Bjarne Nielsen Birkerød! 🌼🐣
Vi holder åbent hele påsken:
📅 Skærtorsdag (2/4): 11:00–16:00
📅 Langfredag (3/4): 11:00–16:00
📅 Påskelørdag (4/4): 11:00–16:00
📅 Påskedag (5/4): 11:00–16:00
📅 2. påskedag (6/4): 11:00–16:00
Kig forbi og gør en god handel – vi har en skarp rentekampagne på kun 2,99% Fast rente ved godkendt kreditvurdering på en Elbil 🚗💨
VW ID.4 EL Pro med keyless advanced, adaptiv fartpilot, bakkamera og meget mere!
Bilen er under klargøring - flere billeder på vej!
🔋 Rækkevidde: 531 KM
🔋 Batterikapacitet: 82 KWh
🔋 Max ladeeffekt: 125 KWh
Nævneværdigt udstyr:🚗
- Fartpilot adaptiv
- Android Auto/Apple CarPlay
- Klimaanlæg 2-zoner
- Ratvarme
- Sædevarme for
- Bakkamera
- Parkeringssensor for/bag
- Digital instrumentering
- Nøglefri start/døre Keyless Advanced"
- El-foldbare spejle m. varme
- Auto hold
- Skiltegenkendelse
- Vejbaneassistent
- Træthedsregistrering
- Blindvinkelassistent
- Automatisk nødbremsesystem
✅ Finansiering med og uden udbetaling
✅ Vi tager gerne din nuværende bil i bytte
✅ Gør ligesom mange andre af vores kunder - få en attraktiv serviceaftale til bilen, der matcher dine ønsker og behov!
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Vi har høj kundetilfredshed på Trustpilot
Salgsafdeling har åben:
Alle hverdage mellem 09:00 - 17:30
Lørdag: Lukket
Søndag: 11:00 - 16:00
Kontakt os
Tlf. 70 80 86 60
birkerod@bn.dk
Adresse
Birkerød Kongevej 37-39
3460 Birkerød
✅ Chat med os på bn.dk
Bjarne Nielsen i Birkerød er områdets store brugtbilhus, der ligger på Birkerød Kongevej.
Køb også din brugte bil online på bn.dk - gratis levering i hele Danmark.
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 380.815 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | CUV |
| Bagagerumsstørrelse | 543 liter |
| Vægt | 2.023 kg |
| Bredde | 185 cm |
| Længde | 459 cm |
|---|---|
| Højde | 163 cm |
| Lasteevne | 637 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.000 kg |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 19 tommer Alufælge | ESP / ESC |
|---|---|
| 2 zone klima | Fartpilot |
| 4x el-ruder | Fjernb. centrallås |
| ABS-bremser | Fjernlysassistent |
| Adaptiv fartpilot | Fuld LED forlygter |
| Airbags | Fuldaut. klima |
| Aircondition | Håndfrit til mobil |
|---|---|
| Alarm | Højdejust. førersæde |
| Alufælge | Isofix |
| Ambiente belysning | Klimaanlæg, 2-zonet |
| Android auto | Kørecomputer |
| Antispin | Læderrat |
| App integration | LED baglygter |
| Apple carplay | LED Kørelys |
| Aut. nedbl. bakspejl | Multifunktionsrat |
| Auto hold | Musikstreaming via bluetooth |
| Auto. nødbremse | Navigation |
| Automatgear | Nøglefri adgang |
| Automatisk lys | Nøglefri tænding |
| Automatisk nødbremsesystem | Parkeringssensor (bag) |
| Bakkamera | Parkeringssensor (for) |
| Bakspejl m. nedbl. | Regnsensor |
| Centrallås | Sædevarme |
| City steering | Skiltegenkendelse |
| DAB radio | Splitbagsæde |
| Dæktryksmåler | Tagræling |
| Digitalt cockpit | Træthedsregistrering |
| El-klapbare sidespejle | Type-2 ladekabel |
| El-klapbare sidespejle m. varme | Udv. temp. måler |
| El-ruder | USB A tilslutning |
| El-sidespejle | USB tilslutning |
| El-sidespejle m. varme | Varme i rat |
| Elektrisk parkeringsbremse | Vognbaneassistent |