Toyota Verso1,6 T1 7prs 5d
Kontantpris
55.000 kr.Detaljer
| Modelår | 2011 |
|---|---|
| 1. registrering | 1/2011 |
| Kilometertal | 264.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 14,7 km/l |
| CO2 udledning | 156 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 4.320 kr. / år |
| Ydelse | 132 hk/160 nm |
| Acceleration | 11,7 sek. |
| Tophastighed | 185 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 6 |
| Trækvægt | 1.300 kg |
| Farve | Brun |
Beskrivelse
Toyota verso
7 personer
Benzin 1.6
Model 2011
Km 262….
Familie bil .den kære rigtig fint igen mist lyden .igen rust .vi har passer rigtig godt på den.service er altid passer godt på den
Jeg glæder mig til at høre fra jer
Bilen store klar til ny ejen med node
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 290.242 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | MPV |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.395 kg |
| Bredde | 179 cm |
| Længde | 444 cm |
|---|---|
| Højde | 162 cm |
| Lasteevne | 730 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.300 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Tankkapacitet | 60 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Servo |
|---|