Audi Q4 e-tron35 5d
Detaljer
| Modelår | 2023 |
|---|---|
| 1. registrering | 9/2023 |
| Kilometertal | 36.000 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 334 km |
| Batterikapacitet | 52,0 kWh |
| Energiforbrug | 175 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | - |
| Hurtig opladning DC | - |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 170 hk/310 nm |
| Acceleration | 9,0 sek. |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Trækvægt | 1.000 kg |
| Farve | Grå |
Beskrivelse
Audi Q4 e-tron 35
36.000 km
🔋 Rækkevidde: 334 (WLTP) 52 kWh
🏎️ Auto-House Køge🏎️
📞 56 63 32 44📞
⭐Highlights⭐
✓ Bakkamera
✓ Fuld led forlygter
✓ Fuldaut. klima
✓ Parkeringssensor (bag)
✓ 19" alufælge
✓ Android Auto & Apple Carplay
Kig forbi vores forretning og se det brede udvalg af biler.
🚩Høgevej 1 - 3, 4600 Køge🚩
⌚Mandag til Fredag 09:00 – 18:00 & Lørdag til Søndag 10:00 – 16:00⌚
Eller find os på vores hjemmeside auto-house.dk
Fuld udstyrsliste:
digitalt cockpit, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, splitbagsæde, højdejust. forsæder, 19" alufælge, el-klapbare sidespejle m/varme, tågelygter, led kørelys, fuld led forlygter, led baglygter, automatgear, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, udv. temp. måler, 4x el-ruder, trådløs mobilopladning, dab radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-c tilslutning, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (bag), træthedsregistrering, skiltegenkendelse, isofix, automatisk lys, airbag, antispin, esp, vognbaneassistent, automatisk nødbremsesystem
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 364.266 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | CUV |
| Bagagerumsstørrelse | 520 liter |
| Vægt | 1.965 kg |
| Bredde | 187 cm |
| Længde | 459 cm |
|---|---|
| Højde | 163 cm |
| Lasteevne | 510 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.000 kg |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 19 tommer Alufælge | Håndfrit til mobil |
|---|---|
| 4x el-ruder | Højdejust. forsæde |
| ABS-bremser | Isofix |
| Airbags | Læderrat |
| Alufælge | LED baglygter |
| Android auto | LED Kørelys |
| Antispin | Multifunktionsrat |
|---|---|
| Apple carplay | Musikstreaming via bluetooth |
| Auto. nødbremse | Nøglefri tænding |
| Automatgear | Parkeringssensor (bag) |
| Automatisk lys | Regnsensor |
| Automatisk nødbremsesystem | Sædebetræk, stof |
| Bagagerumsdækken | Skiltegenkendelse |
| Bakkamera | Splitbagsæde |
| DAB radio | Stofindtræk |
| Digitalt cockpit | Tågelygter |
| El-klapbare sidespejle m. varme | Trådløs mobilopladning |
| ESP / ESC | Træthedsregistrering |
| Fjernb. centrallås | Udv. temp. måler |
| Fuld LED forlygter | USB C tilslutning |
| Fuldaut. klima | Vognbaneassistent |