Audi Q4 e-tron40 Attitude 5d
Kontantpris
189.900 kr.Detaljer
| Modelår | 2022 |
|---|---|
| 1. registrering | 5/2022 |
| Kilometertal | 143.000 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 508 km |
| Batterikapacitet | 77,0 kWh |
| Energiforbrug | 177 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | - |
| Hurtig opladning DC | - |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 204 hk/310 nm |
| Acceleration | 8,5 sek. |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Trækvægt | 1.000 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
🟢 Adaptiv fartpilot
🟢 Digitalt cockpit
🟢 Navigation
🟢 Fuld LED forlygter
🟢 19" alufælge
🟢 Nøglefri adgang & nøglefri tænding
🟢 Fuldaut. klima
🟢 Multifunktionsrat m. læderrat
🟢 Parkeringssensor for & bag
🟢 El-klapbare sidespejle m/varme
🟢 Musikstreaming via Bluetooth
🟢 Auto hold
🟢 HAR DU EVENTUELT OVERVEJET ?
Udvidet garanti i op til 48 mdr.
Vinterhjul
Undervognsbehandling
Ladeboks
Kom gerne forbi butikken, eller giv os et kald på telefon.
🟢 ØKONOMI
Attraktiv finansiering tilbydes.
Kontakt os for et skræddersyet tilbud.
🟢 FOR NÆRMERE INFO
Ring til Tel: +45 60 13 13 48
Der tages forbehold for tastefejl
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 404.366 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | CUV |
| Bagagerumsstørrelse | 520 liter |
| Vægt | 2.125 kg |
| Bredde | 187 cm |
| Længde | 459 cm |
|---|---|
| Højde | 163 cm |
| Lasteevne | 515 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.000 kg |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 2 zone klima | Håndfrit til mobil |
|---|---|
| ABS-bremser | Højdejust. førersæde |
| Adaptiv fartpilot | Isofix |
| Airbags | Klimaanlæg, 2-zonet |
| Aircondition | Kørecomputer |
| Alufælge | Læderrat |
| Antispin | Multifunktionsrat |
|---|---|
| Apple carplay | Musikstreaming via bluetooth |
| Auto. nødbremse | Navigation |
| Automatgear | Parkeringssensor (bag) |
| Automatisk lys | Parkeringssensor (for) |
| Automatisk nødbremsesystem | Regnsensor |
| Digitalt cockpit | Sædebetræk, stof |
| El-klapbare sidespejle m. varme | Skiltegenkendelse |
| Elektrisk parkeringsbremse | Splitbagsæde |
| ESP / ESC | Stofindtræk |
| Fuld LED forlygter | Udv. temp. måler |