VW Polo1,0 TSi 95 Comfortline Van 5d
Kontantpris
85.999 kr.Detaljer
| Modelår | 2019 |
|---|---|
| 1. registrering | 7/2019 |
| Kilometertal | 105.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (WLTP) 18,5 km/l |
| CO2 udledning | 114 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 95 hk/175 nm |
| Acceleration | 10,8 sek. |
| Tophastighed | 187 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 1.000 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
Momsfri van, kan bruges privat, kører så godt.
1,0 Benzin 95HK, km/L 23,9
kørecomputer, multifunktionsrat, højdejust. forsæder, 2 zone klima, 4x el-ruder, fjernb. centrallås, fartpilot, sædevarme, musikstreaming via bluetooth, navigation, parkeringssensor (bag).
Ring nu og prøv bilen i dag!
📱 81 28 17 33 Telefon tid: 9 – 21 Alle dage
🌐 LPLbiler.dk
Undgå at køre forgæves – ring gerne i forvejen.
🚚 LEVERING SAMME DAG!
🔄 Vi tager gerne din brugte bil i bytte!
💰Attraktiv finansiering med 0kr eller 20% udbetaling igennem Santander.
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 135.951 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn momsfri |
| Type | Halvkombi |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.045 kg |
| Bredde | 175 cm |
| Længde | 405 cm |
|---|---|
| Højde | 145 cm |
| Lasteevne | 565 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.000 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 3 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Tankkapacitet | 40 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 2 zone klima | Kørecomputer |
|---|---|
| 4x el-ruder | Multifunktionsrat |
| ABS-bremser | Musikstreaming via bluetooth |
| Fartpilot | Navigation |
| Fjernb. centrallås | Parkeringssensor (bag) |
| Højdejust. forsæde | Sædevarme |
| Klimaanlæg, 2-zonet |
|---|