Citroën C4 Cactus1,6 BlueHDi 100 Feel Van 5d
Kontantpris
29.900 kr.Detaljer
| Modelår | 2015 |
|---|---|
| 1. registrering | 1/2015 |
| Kilometertal | 202.000 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 29,4 km/l |
| CO2 udledning | 90 g/km |
| Euronorm | 6 |
|---|---|
| Periodisk afgift | 1.040 kr. / år |
| Ydelse | 100 hk/254 nm |
| Acceleration | 10,7 sek. |
| Tophastighed | 184 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 825 kg |
| Farve | Hvidmetal |
Beskrivelse
NYSYNET OG NYSERVICERET - CITROEN C4 CACTUS 1,6 VAN
Rigitig fin og økonomisk Citroen C4 Cactus Van med lækkert interiør og massere af udstyr!
Klar til omgående levering!
⭐️ VORES KUNDER KAN IKKE VÆRE MERE TILFREDSE – TJEK SELV VORES TRUSTPILOT! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
🔧 DATA OM BILEN
Modelår: 2015
Km-tal: 202.000
Gear: Manuel
Karrosseri: Ombygget personbil
🧊 UDSTYRSHIGHLIGHTS
✅Nysynet
✅Nyserviceret
✅Fartpilot
✅LED Kørelys
✅Træk
✅Klimaanlæg
✅Navigation
✅Skærm med bluetooth
♻️ Din gamle bil tager vi naturligvis gerne i bytte.
(Medbring registreringsattesten, hvis du vil have den nye bil med hjem samme dag.)
📞 KONTAKT
📧 jens@bilhandlerne-vans.dk
📱 66 46 27 72
Der tages forbehold for eventuelle fejl i pris og tekst.
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 124.988 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn momsfri |
| Type | - |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.070 kg |
| Bredde | 173 cm |
| Længde | 416 cm |
|---|---|
| Højde | 148 cm |
| Lasteevne | 540 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 825 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Tankkapacitet | 50 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Mørktonede ruder i bag |
|---|---|
| Aircondition | Multifunktionsrat |
| Automatisk start/stop | Musikstreaming via bluetooth |
| Centrallås | Navigation |
| El-ruder | Regnsensor |
| El-sidespejle | Sædebetræk, stof |
| Fartpilot | Sædevarme |
|---|---|
| Fjernb. centrallås | Stofindtræk |
| Fuldaut. klima | Tågelygter |
| Håndfrit til mobil | Tonede ruder |
| Højdejust. førersæde | Træk |
| Kørecomputer | Vinterhjul |
| Læderrat | Vognbaneassistent |
| LED Kørelys |