VW Crafter 352,0 TDi 177 Kassevogn L3H3 aut.
Kontantpris(Ekskl. moms)
220.000 kr.Detaljer
| Modelår | 2020 |
|---|---|
| 1. registrering | 10/2020 |
| Kilometertal | 60.000 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 13,2 km/l |
| CO2 udledning | 201 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 10.160 kr. / år |
| Ydelse | 177 hk/410 nm |
| Acceleration | - |
| Tophastighed | - |
| Geartype | Automatisk |
| Antal gear | 8 |
| Trækvægt | 3.000 kg |
| Farve | Sortmetal |
Beskrivelse
Bilen kører som ny bil.
Den er brugt som håndværker bil og har derfor lidt små skrammer, dog ingen af betydning.
Reoler kan medfølge (uden indhold)
Der er slidt hul i førersæde-se billede.
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | - |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | Kassevogn |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | - |
| Bredde | 204 cm |
| Længde | 599 cm |
|---|---|
| Højde | 259 cm |
| Lasteevne | - |
| Max. trækvægt m/bremse | 3.000 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | - |
| Tankkapacitet | 75 l |
| Døre | - |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Dæktryksmåler |
|---|---|
| Aircondition | El-ruder |
| Apple carplay | Fartpilot |
| Automatgear | Sædevarme |
| Automatisk lys | Servo |
| Bakkamera | Træk |