Renault Trafic2,0 dCi 130 L2H1 Tekno
Kontantpris(Ekskl. moms)
219.900 kr.Detaljer
| Modelår | 2025 |
|---|---|
| 1. registrering | 6/2025 |
| Kilometertal | 7.500 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (WLTP) 14,0 km/l |
| CO2 udledning | 187 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 6.720 kr. / år |
| Ydelse | 130 hk/- |
| Acceleration | - |
| Tophastighed | - |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 6 |
| Trækvægt | 2.500 kg |
| Farve | Hvid |
Beskrivelse
kørecomputer, multifunktionsrat, højdejust. førersæde, el-klapbare sidespejle m/varme, fuld led forlygter, træk, aircondition, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, automatisk start/stop, trådløs mobilopladning, usb-a tilslutning, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), bund og sider i varerum(værdi 5000,-), bil til hurtig levering, ring for fremvisning så du ikke køre forgæves!
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 287.001 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | Kassevogn |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.977 kg |
| Bredde | 197 cm |
| Længde | 548 cm |
|---|---|
| Højde | 197 cm |
| Lasteevne | 1.093 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 2.500 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | - |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 5 |
| Tankkapacitet | - |
| Døre | - |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Multifunktionsrat |
|---|---|
| Aircondition | Parkeringssensor (bag) |
| Automatisk start/stop | Parkeringssensor (for) |
| Bakkamera | Sædevarme |
| El-klapbare sidespejle m. varme | Trådløs mobilopladning |
| Fartpilot | Træk |
| Fjernb. centrallås | Udv. temp. måler |
|---|---|
| Fuld LED forlygter | USB A tilslutning |
| Højdejust. førersæde | USB tilslutning |
| Kørecomputer |