Peugeot Bipper1,3 HDi 75 Fresh Van 4d
Kontantpris(Ekskl. moms)
29.900 kr.Detaljer
| Modelår | 2013 |
|---|---|
| 1. registrering | 6/2013 |
| Kilometertal | 102.000 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 22,2 km/l |
| CO2 udledning | 120 g/km |
| Euronorm | 5 |
|---|---|
| Periodisk afgift | 3.960 kr. / år |
| Ydelse | 75 hk/190 nm |
| Acceleration | 16,9 sek. |
| Tophastighed | 157 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 1.000 kg |
| Farve | Sølvmetal |
Beskrivelse
PEUGEOT BIPPER 1,3 HDI 75HK VAN
Lang tid til syn - Billig og brugbar Peugeot Bipper 1,3 med god plads i varerum, rigtig godt km-tal og økonomisk at have
Klar til omgående levering!
⭐ FINANSIEL LEASING TILBYDES TIL ERHVERV ⭐
⭐️ VORES KUNDER KAN IKKE VÆRE MERE TILFREDSE – TJEK SELV VORES TRUSTPILOT! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
🔧 DATA OM BILEN
Modelår: 2013
Km-tal: 102.000
Gear: Manuel
Karrosseri: L1H1
🧊 UDSTYRSHIGHLIGHTS
✅Vinterhjul
✅Træk til 1.000kg
✅Sædevarme
✅Frit ind til varerum
✅El-ruder
♻️ Din gamle bil tager vi naturligvis gerne i bytte.
(Medbring registreringsattesten, hvis du vil have den nye bil med hjem samme dag.)
📞 KONTAKT
📧 jens@bilhandlerne-vans.dk
📱 66 46 27 72
Der tages forbehold for eventuelle fejl i pris og tekst.
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 109.231 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | - |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.211 kg |
| Bredde | 201 cm |
| Længde | 386 cm |
|---|---|
| Højde | 172 cm |
| Lasteevne | 539 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.000 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 2 |
| Tankkapacitet | 45 l |
| Døre | 4 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Sædebetræk, stof |
|---|---|
| Centrallås | Sædevarme |
| El-ruder | Stofindtræk |
| El-sidespejle | Træk |
| Fjernb. centrallås | Vinterhjul |
| Kørecomputer |