Maxus e-Deliver 352 Cargo Van SWB
Kontantpris(Ekskl. moms)
124.995 kr.Detaljer
| Modelår | 2020 |
|---|---|
| 1. registrering | 6/2025 |
| Kilometertal | 38 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 342 km |
| Batterikapacitet | 52,3 kWh |
| Energiforbrug | 153 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | - |
| Hurtig opladning DC | - |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 122 hk/255 nm |
| Acceleration | 17,0 sek. |
| Tophastighed | 120 km/t |
| Trækvægt | 1.005 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
Bilen er under klargøring - Billeder på vej
multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, el-sidespejle m/varme, automatgear, aircondition, fjernb. centrallås, fartpilot, sædevarme, el-ruder, dab radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, usb-a tilslutning, apple carplay, bakkamera, dæktryksmåler, airbag, esp
Kontakt os på jha@triobiler.dk eller es@triobiler.dk for mere info eller aftale af prøvekørsel.
Der tages forbehold for evt. taste- og skrivefejl.
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 287.375 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | Kassevogn |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.560 kg |
| Bredde | 178 cm |
| Længde | 456 cm |
|---|---|
| Højde | 190 cm |
| Lasteevne | 900 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.005 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 2 |
| Døre | - |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Automatgear |
|---|