Dacia Dokker1,5 dCi 95 Essential Van 5d
Detaljer
| Modelår | 2020 |
|---|---|
| 1. registrering | 1/2020 |
| Kilometertal | 154.000 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (WLTP) 19,3 km/l |
| CO2 udledning | 122 g/km |
| Euronorm | 6 |
|---|---|
| Periodisk afgift | 1.860 kr. / år |
| Ydelse | 95 hk/200 nm |
| Acceleration | - |
| Tophastighed | 162 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 1.200 kg |
| Farve | Hvid |
Beskrivelse
DACIA DOKKER 1,5 DCI 95 ESSENTIAL VAN
Økonomisk mindre kassevogn med masser af udstyr!
Klar til omgående levering!
⭐ FINANSIEL LEASING TILBYDES TIL ERHVERV ⭐
⭐️ VORES KUNDER KAN IKKE VÆRE MERE TILFREDSE – TJEK SELV VORES TRUSTPILOT! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
🔧 DATA OM BILEN
Modelår: 2020
Km-tal: 154.000
Gear: 6 Gear manuel
Karrosseri: L1H1
🧊 UDSTYRSHIGHLIGHTS
✅Fartpilot
✅Bakkamera
✅Helårshjul
✅Navigation
✅Parkeringssensor
✅6 Gear manuel
✅ Aircondition
🚐FINANSIEL LEASINGFORSLAG TIL ERHVERV
Udbetaling: 12.500kr,-
Ydelse: 995kr,-
Løbetid: 36 måneder
Restværdi: 35.940 kr,-
Alle priser er eks. moms.
♻️ Din gamle bil tager vi naturligvis gerne i bytte.
(Medbring registreringsattesten, hvis du vil have den nye bil med hjem samme dag.)
📞 KONTAKT
📧 jens@bilhandlerne-vans.dk
📱 66 46 27 72
Der tages forbehold for eventuelle fejl i pris og tekst.
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 109.515 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | Kassevogn |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.281 kg |
| Bredde | 177 cm |
| Længde | 436 cm |
|---|---|
| Højde | 185 cm |
| Lasteevne | 675 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.200 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 4 |
| Tankkapacitet | 50 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Helårshjul |
|---|---|
| Aircondition | Højdejust. førersæde |
| Automatisk start/stop | Kørecomputer |
| Bakkamera | Multifunktionsrat |
| Centrallås | Musikstreaming via bluetooth |
| DAB radio | Navigation |
| El-ruder | Parkeringssensor (for) |
|---|---|
| El-sidespejle | Sædebetræk, stof |
| Fartpilot | Sædevarme |
| Fjernb. centrallås | Stofindtræk |
| Håndfrit til mobil |