VW Caddy2,0 TDi 102 BMT Van 4d
Kontantpris(Ekskl. moms)
69.800 kr.Detaljer
| Modelår | 2018 |
|---|---|
| 1. registrering | 8/2017 |
| Kilometertal | 103.000 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 21,3 km/l |
| CO2 udledning | 125 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 3.960 kr. / år |
| Ydelse | 102 hk/250 nm |
| Acceleration | - |
| Tophastighed | 172 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 6 |
| Trækvægt | 1.500 kg |
| Farve | Hvid |
Beskrivelse
Leasing med Fri KM tilbydes, kørecomputer, stofindtræk, højdejust. forsæder, alufælge, el-sidespejle m/varme, kurvelys, træk, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, el-ruder, automatisk start/stop, cd/radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, usb-a tilslutning, aux tilslutning, regnsensor, automatisk lys, airbag, antispin, esp, Bund + Sider, LED Lys varerum, Tagbøjler, Træk til 1500Kg.
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 170.454 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | Kassevogn |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.379 kg |
| Bredde | 179 cm |
| Længde | 451 cm |
|---|---|
| Højde | 182 cm |
| Lasteevne | 696 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.500 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 4 |
| Tankkapacitet | 55 l |
| Døre | 4 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Håndfrit til mobil |
|---|---|
| Airbags | Højdejust. forsæde |
| Alufælge | Kørecomputer |
| Antispin | Kurvelys |
| Automatisk lys | Musikstreaming via bluetooth |
| Automatisk start/stop | Regnsensor |
| AUX tilslutning | Sædebetræk, stof |
|---|---|
| CD/radio | Stofindtræk |
| El-ruder | Træk |
| El-sidespejle m. varme | Udv. temp. måler |
| ESP / ESC | USB A tilslutning |
| Fartpilot | USB tilslutning |
| Fjernb. centrallås |