VW Up!1,0 TSi 90 High Up! BMT 5d
Detaljer
| Modelår | 2019 |
|---|---|
| 1. registrering | 11/2018 |
| Kilometertal | 105.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 26,2 km/l |
| CO2 udledning | 101 g/km |
| Euronorm | 6 |
|---|---|
| Periodisk afgift | 1.400 kr. / år |
| Ydelse | 90 hk/160 nm |
| Acceleration | 9,9 sek. |
| Tophastighed | 185 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | - |
| Farve | Blåmetal |
Beskrivelse
90 Hestes UP! med ELEKTRISK SOLTAG!
📌Highlights:
- El-soltag
- 3 cylindret TSI motor
- 15" VW alufælge
- Fuldaut. klima
- Sædevarme
- LED kørelys
- Smartphoneintegration
- El-ruder
- Læderrat
Kørecomputer, bagagerumsdækken, dobbelt bagagerumsbund, stofindtræk, højdejust. førersæde, alufælge, el-sidespejle, centrallås, fjernb. centrallås, udv. temp. måler, automatisk start/stop, cd/radio, musikstreaming via bluetooth, dæktryksmåler, 6 airbags, airbag, esp, Bemærk vi kan tilbyde et attraktivt billån på denne bil.
Hjemmeside: www.beka-auto.dk
📞 Kontakt --> Mikkel: +45 81404111 el. Thomas: +45 44120414
💰💰Finansieringstilbud (Grønt billån):
Udbetaling: 20.100 kr.
Løbetid: 96 mdr.
Rente: 2,99% (Variabel)
Ydelse: 1.195 kr.
*Ingen binding, Ingen gebyr v. indfrielse el. ekstra indbetalinger
✅ Vi tilbyder:
- Attraktiv "grøn" finansiering m. lav rente
- Erhvervs- & privatleasing i 12, 24 el. 36 mdr.
- Garantiforlængelser op til 5 år til ALLE bilmærker
- Service- & reparationsaftaler
Vi ses hos BEKA AUTO A/S i Sønderborg!✅
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 144.517 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Mikro |
| Bagagerumsstørrelse | 251 liter |
| Vægt | 1.002 kg |
| Bredde | 164 cm |
| Længde | 360 cm |
|---|---|
| Højde | 150 cm |
| Lasteevne | 358 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | - |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 3 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 4 |
| Tankkapacitet | 35 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 15 tommer Alufælge | El-soltag |
|---|---|
| 6 airbags | ESP / ESC |
| ABS-bremser | Fjernb. centrallås |
| Airbags | Fuldaut. klima |
| Alufælge | Højdejust. førersæde |
| Antispin | Kørecomputer |
| Automatisk start/stop | Læderrat |
|---|---|
| Bagagerumsdækken | LED Kørelys |
| CD/radio | Multifunktionsrat |
| Centrallås | Musikstreaming via bluetooth |
| Dæktryksmåler | Sædebetræk, stof |
| Dobbelt bagagerumsbund | Sædevarme |
| El-ruder | Stofindtræk |
| El-sidespejle | Udv. temp. måler |