VW ID.Buzz77 Pro SWB 5d
Detaljer
| Modelår | 2024 |
|---|---|
| 1. registrering | 12/2023 |
| Kilometertal | 50.000 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 417 km |
| Batterikapacitet | 77,0 kWh |
| Energiforbrug | 209 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | - |
| Hurtig opladning DC | - |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 204 hk/310 nm |
| Acceleration | 10,2 sek. |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Trækvægt | 1.000 kg |
| Farve | Koksmetal |
Beskrivelse
Under klargøring - ring i forvejen!
Midlertidige billeder
🔧 Udstyrshighlights
• Matrix-Beam - Fjernlysassistent
• Fartpilot
• Parkeringssensor for & bag
• Apple Carplay & Android Auto
• Sædevarme
• Varme i rat
kørecomputer, digitalt cockpit, multifunktionsrat, læderrat, højdejust. forsæder, splitbagsæde, ambiente belysning, el-klapbare sidespejle m/varme, led kørelys, fuld led forlygter, automatgear, varme i rat, fuldaut. klima, 2 zone klima, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, fartpilot, udv. temp. måler, aut. nedbl. bakspejl, sædevarme, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, navigation, dab radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-c tilslutning, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), isofix, automatisk lys, fjernlysassistent, airbag, træthedsregistrering, skiltegenkendelse, esp, antispin, vognbaneassistent, automatisk nødbremsesystem, auto hold
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: mathias@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 425.614 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | MPV |
| Bagagerumsstørrelse | 1.121 liter |
| Vægt | 2.474 kg |
| Bredde | 199 cm |
| Længde | 471 cm |
|---|---|
| Højde | 193 cm |
| Lasteevne | 526 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.000 kg |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | - |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 2 zone klima | Fuld LED forlygter |
|---|---|
| 4x el-ruder | Fuldaut. klima |
| ABS-bremser | Håndfrit til mobil |
| Airbags | Højdejust. forsæde |
| Ambiente belysning | Isofix |
| Android auto | Klimaanlæg, 2-zonet |
| Antispin | Kørecomputer |
|---|---|
| Apple carplay | Læderrat |
| Aut. nedbl. bakspejl | LED Kørelys |
| Auto hold | Multifunktionsrat |
| Auto. nødbremse | Musikstreaming via bluetooth |
| Automatgear | Navigation |
| Automatisk lys | Nøglefri tænding |
| Automatisk nødbremsesystem | Parkeringssensor (bag) |
| Bakspejl m. nedbl. | Parkeringssensor (for) |
| DAB radio | Sædevarme |
| Digitalt cockpit | Skiltegenkendelse |
| El-klapbare sidespejle m. varme | Splitbagsæde |
| Elektrisk parkeringsbremse | Træthedsregistrering |
| ESP / ESC | Udv. temp. måler |
| Fartpilot | USB C tilslutning |
| Fjernb. centrallås | Varme i rat |
| Fjernlysassistent | Vognbaneassistent |