VW ID.777 Style 5d
Detaljer
| Modelår | 2024 |
|---|---|
| 1. registrering | 11/2023 |
| Kilometertal | 45.400 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 615 km |
| Batterikapacitet | 77,0 kWh |
| Energiforbrug | 140 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | - |
| Hurtig opladning DC | - |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 286 hk/545 nm |
| Acceleration | 6,5 sek. |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Trækvægt | 1.000 kg |
| Farve | Sortmetal |
Beskrivelse
🚘 Velkommen til Bilhuset Jylland 🚘
Her får du en fantastisk flot VW ID.7 med masser af lækkert udstyr.
Komforten er i top sammenkoblet med sublime køreegenskaber.
Super lækkert køretøj hvor der også er rigelig med plads til alle passagere.
En bil som absolut er værd at tage et kig på.
Bemærk med panorama glastag!
Batterikapacitet: 77 kWh 🔋
Rækkevidde: 602 km 🚘
AC ladning: 3 faser 🔌
DC ladning: Ja kw 🔌
Bemærkelsesværdigt udstyr:
☑️ Panorama glastag
☑️ Varmepumpe
☑️ Fuld LED
☑️ Head-up display
☑️ Dynamisk blinklys i bag
☑️ 20" originale alufælge
☑️ Dellæder/alcantara kabine med udtræk
☑️ Fuldelektriske forsæder med memory
☑️ Forsæder med massage
☑️ Varme i rat
☑️ Varme i sæder for & bag
☑️ Køl i forsæder
☑️ Head-up display
☑️ Fuldaut. Klima 3 - zonet
☑️ Bakkamera med 360 graders visning
☑️ Apple Carplay
☑️ Adaptiv fartpilot
☑️ Musikstreaming via bluetooth
☑️ Nøglefri dør/start/stop
☑️ Integreret navigation
☑️ Digital cockpit
☑️ Bluetooth
☑️ P-sensorer for/bag
☑️ USB / AUX tilslutning
☑️ Isofix
☑️ Multifunktionslæderrat
☑️ Regnsensor
☑️ Aut. lyssensor
☑️ Skiltegenkendelse
☑️ Fjernlysassistent
☑️ Vejbaneassistent
☑️ Meget mere...
🚘 Vi tager alle brugte biler i bytte.
🤝 Når du handler bil hos os tilbyder vi:
✔ Kompetent rådgivning fra vores erfarende medarbejdere.
✔ Finansiering både med og uden udbetaling, til konkurrencedygtige priser gennem vores samarbejdspartnere, Santander & Jyske Finans.
✔ Fragus garanti op til 48 måneder
✔ Attraktive og fordelagtige priser på bilforsikringer.
✔ Komplet ladeløsning til din el-bil.
☎ Salgsafdeling 88 62 68 86
📞 Thomas 60 17 91 41
📞 Philip 60 17 91 51
📞 Phat 60 17 91 81
📧 info@bilhusetjylland.dk
🏠 Soldalen 2, 7100 Vejle
🌍 www.bilhusetjylland.dk
🕒 Vores Åbningstider 🕒
Mandag – Fredag: 09.00 – 17.00
Lørdag - Søndag samt helligdage: 11.00 - 15.00
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 467.614 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Halvkombi |
| Bagagerumsstørrelse | 532 liter |
| Vægt | 2.203 kg |
| Bredde | 186 cm |
| Længde | 496 cm |
|---|---|
| Højde | 154 cm |
| Lasteevne | 427 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.000 kg |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 2 zone klima | Fartpilot |
|---|---|
| 20 tommer Alufælge | Fjernb. centrallås |
| 3 zone klima | Fjernlysassistent |
| 360° kamera | Fuld LED forlygter |
| 4x el-ruder | Fuldaut. klima |
| ABS-bremser | Håndfrit til mobil |
| Adaptiv fartpilot | Head-up display |
|---|---|
| Airbags | Højdejust. førersæde |
| Aircondition | Højdejust. forsæde |
| Alarm | Intelligent hastighedsassistent |
| Alufælge | Isofix |
| Ambiente belysning | Justerbar lændestøtte |
| Android auto | Klimaanlæg, 2-zonet |
| Antispin | Klimaanlæg, 3-zonet |
| Apple carplay | Kørecomputer |
| Aut. nedbl. bakspejl | Læderrat |
| Auto hold | LED baglygter |
| Auto. nødbremse | LED Kørelys |
| Automatgear | Massage i førersæde |
| Automatisk lys | Massage i forsæder |
| Automatisk nødbremsesystem | Matrix LED forlygter |
| Bakkamera | Mørktonede ruder i bag |
| Bakspejl m. nedbl. | Multifunktionsrat |
| Blindvinkelassistent | Musikstreaming via bluetooth |
| Centrallås | Navigation |
| Dæktryksmåler | Nøglefri adgang |
| Delalcantaraindtræk | Nøglefri tænding |
| Dellæderindtræk | Panoramatag |
| Digitalt cockpit | Parkeringssensor (bag) |
| Dynamisk blinklys i bag | Parkeringssensor (for) |
| El betjent bagklap | Regnsensor |
| El indst. førersæde | Sædebetræk, dellæder |
| El indst. førersæde m. memory | Sædevarme |
| El indst. forsæder | Skiltegenkendelse |
| El komfortsæder | Splitbagsæde |
| El-justerbar lændestøtte | Sportssæder |
| El-klapbare sidespejle | Tonede ruder |
| El-ruder | Trådløs mobilopladning |
| El-sidespejle | Træthedsregistrering |
| El-sidespejle m. varme | Udv. temp. måler |
| Elektrisk parkeringsbremse | Varme i bagsæde |
| Elsæder | Varme i rat |
| ESP / ESC | Vognbaneassistent |