VW ID.477 Pro Performance Max 5d
Detaljer
| Modelår | 2021 |
|---|---|
| 1. registrering | 10/2021 |
| Kilometertal | 62.000 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 506 km |
| Batterikapacitet | 77,0 kWh |
| Energiforbrug | 178 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | - |
| Hurtig opladning DC | - |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 204 hk/- |
| Acceleration | 8,5 sek. |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Trækvægt | 1.000 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
VW ID4 PRO PERFORMANCE MAX - KM KUN 62000 - ALT I UDSTYR + TRÆK
EVT BYTTE ELLER KØB MED 20% UDBETALING - SVINGBART TRÆK 1000KG
PANORAMATAG - HØR MERE PÅ TLF 21427678
, 360° kamera, bakkamera, el betjent bagklap, adaptiv fartpilot med kø-assistent, el indst. førersæde m. memory, delalcantaraindtræk, nøglefri adgang, sædevarme, 4x el-ruder, adaptiv fartpilot, fjernb. centrallås, varmepumpe, nøglefri tænding, musikstreaming via bluetooth, dab+ radio, håndfrit til mobil, apple carplay, android auto, navigation, vognbaneassistent, antispin, isofix, fjernlysassistent, auto hold, blindvinkelsassistent, esp, airbag, nightvision, træthedsregistrering, fartpilot, trådløs mobilopladning, manuel forvarmning af batteri, udv. temp. måler, headup display, app integration, regnsensor, led baglygter, fuld led forlygter, led kørelys, splitbagsæde, sportssæder, læderrat, multifunktionsrat, kørecomputer, digitalt cockpit, bagagerumsdækken, justerbar lændestøtte, glastag, el-klapbare sidespejle m/varme, svingbart træk (elektrisk), fuldaut. klima, 3 zone klima, skiltegenkendelse, matrix led forlygter, automatisk nødbremsesystem, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), elektrisk parkeringsbremse, varme i rat, automatgear, tagræling, 19" alufælge, tågelygter, kurvelys, internet + m,m
EVT BYTTE ELLER KØB MED 20% I UDBETALING HØR MERE PÅ TLF 21427678
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | - |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | CUV |
| Bagagerumsstørrelse | 543 liter |
| Vægt | 2.085 kg |
| Bredde | 185 cm |
| Længde | 459 cm |
|---|---|
| Højde | 163 cm |
| Lasteevne | 575 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.000 kg |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 19 tommer Alufælge | Internet |
|---|---|
| 3 zone klima | Isofix |
| 360° kamera | Justerbar lændestøtte |
| 4x el-ruder | Klimaanlæg, 3-zonet |
| ABS-bremser | Kørecomputer |
| Adaptiv fartpilot | Kurvelys |
| Adaptiv fartpilot med kø-assistent | Læderrat |
|---|---|
| Airbags | LED baglygter |
| Alufælge | LED Kørelys |
| Android auto | Manuel forvarmning af batteri |
| Antispin | Matrix LED forlygter |
| App integration | Multifunktionsrat |
| Apple carplay | Musikstreaming via bluetooth |
| Auto hold | Navigation |
| Auto. nødbremse | Nightvision |
| Automatgear | Nøglefri adgang |
| Automatisk nødbremsesystem | Nøglefri tænding |
| Bagagerumsdækken | Panoramatag |
| Bakkamera | Parkeringssensor (bag) |
| Blindvinkelassistent | Parkeringssensor (for) |
| DAB+ Radio | Regnsensor |
| Delalcantaraindtræk | Sædevarme |
| Digitalt cockpit | Skiltegenkendelse |
| El betjent bagklap | Splitbagsæde |
| El indst. førersæde m. memory | Sportssæder |
| El-klapbare sidespejle m. varme | Svingbart træk (elektrisk) |
| Elektrisk parkeringsbremse | Tågelygter |
| ESP / ESC | Tagræling |
| Fartpilot | Trådløs mobilopladning |
| Fjernb. centrallås | Træthedsregistrering |
| Fjernlysassistent | Udv. temp. måler |
| Fuld LED forlygter | Varme i rat |
| Fuldaut. klima | Varmepumpe |
| Håndfrit til mobil | Vognbaneassistent |
| Head-up display |