VW ID.477 Pro Performance Active 5d
Detaljer
| Modelår | 2023 |
|---|---|
| 1. registrering | 10/2023 |
| Kilometertal | 37.700 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 531 km |
| Batterikapacitet | 77,0 kWh |
| Energiforbrug | 165 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | 11,0 kW |
| Hurtig opladning DC | 135 kW |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 204 hk/- |
| Acceleration | 8,5 sek. |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Trækvægt | 1.000 kg |
| Farve | Grå |
Beskrivelse
VW ID.4 EL PRO PERFORMANCE ACTIVE 204HK, 2023 – Kun 37.700 km
Leder du efter en moderne og veludstyret elbil? Denne VW ID.4 SUV fra 2023 har kun kørt 37.700 km. Perfekt til dig, der ønsker en rummelig og komfortabel elbil med mange features.
📌 FREMHÆVET UDSTYR
- Varmepumpe
- Adaptiv fartpilot og fartbegrænser
- Klimaanlæg
- Android Auto & Apple CarPlay
- Digital instrumentering
- Navigationssystem
- Parkeringssensorer for og bag
- Bakkamera
- Touchskærm med moderne infotainment
- 19" alufælge
- Svingbart træk .- delivis elektrisk
- Fuldt LED forlygter og adaptiv LED-teknologi
- Hill Hold og automatisk nødbremsesystem
- Llæderrat med varme
- Isofix til børnesæder
🔋 BATTERI & OPLADNING
Batteri: 77 kWh
Rækkevidde (WLTP): Op til 531 km
AC-ladning: 3-faset 11 kW
DC-ladning: Op til 135 kW
💰 FINANSIERING
Vi tilbyder finansiering både med og uden udbetaling med rente fra 2,99%
✔️ GARANTI
Der er 24 mdr. reklamationsret.
Derudover tilbyder vi garantiordninger i samarbejde med Fragus. Garantiordningen kan tegnes fra 1 år og op til 4 år til priser fra. 5.695,-
🚘 BYTTEBIL
Vi tager naturligvis gerne din nuværende bil i bytte.
📞 KONTAKT
For spørgsmål eller for at booke en prøvetur kan du fange os på mail, telefon eller via vores chat på hjemmesiden www.lysenbiler.dk
Telefon: 57 87 31 00
Mail: info@lysenbiler.dk
VI SES HOS LYSEN BILER I SORØ
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 390.715 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | CUV |
| Bagagerumsstørrelse | 543 liter |
| Vægt | 2.085 kg |
| Bredde | 185 cm |
| Længde | 459 cm |
|---|---|
| Højde | 163 cm |
| Lasteevne | 575 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.000 kg |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 19 tommer Alufælge | Højdejust. førersæde |
|---|---|
| 4x el-ruder | Intelligent hastighedsassistent |
| ABS-bremser | Isofix |
| Adaptiv fartpilot | Læderrat |
| Airbags | LED baglygter |
| Alcantaraindtræk | LED Kørelys |
| Alufælge | Matrix LED forlygter |
|---|---|
| Android auto | Mørktonede ruder i bag |
| Antispin | Multifunktionsrat |
| App integration | Musikstreaming via bluetooth |
| Apple carplay | Navigation |
| Auto hold | Nøglefri tænding |
| Automatgear | Parkeringssensor (bag) |
| Automatisk lys | Parkeringssensor (for) |
| Bakkamera | Sædevarme |
| Centrallås | Skiltegenkendelse |
| DAB radio | Splitbagsæde |
| Dæktryksmåler | Tonede ruder |
| Digitalt cockpit | Træk |
| El-ruder | Udv. temp. måler |
| El-sidespejle | USB A tilslutning |
| ESP / ESC | USB C tilslutning |
| Fartpilot | USB tilslutning |
| Fjernb. centrallås | Varme i forrude |
| Fuld LED forlygter | Varmepumpe |
| Fuldaut. klima | Vognbaneassistent |
| Håndfrit til mobil |