VW ID.477 Pro Performance 5d
Detaljer
| Modelår | 2022 |
|---|---|
| 1. registrering | 12/2022 |
| Kilometertal | 56.000 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 514 km |
| Batterikapacitet | 77,0 kWh |
| Energiforbrug | 170 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | - |
| Hurtig opladning DC | - |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 204 hk/- |
| Acceleration | 8,5 sek. |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Trækvægt | 1.000 kg |
| Farve | Blåmetal |
Beskrivelse
Bemærk udstyr!!,IQ drive,travel assist, svingbart træk (elektrisk), 360° kamera, bakkamera, el betjent bagklap, 20" alufælge, adaptiv fartpilot, nøglefri adgang, fod betjent bagklap, trådløs mobilopladning, apple carplay, android auto, navigation, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), blindvinkelsassistent, vognbaneassistent, skiltegenkendelse, varme i rat, nøglefri tænding, fuld led forlygter, led kørelys, led baglygter, el-klapbare sidespejle m/varme, ambiente belysning, mørk loftbeklædning, dellæderindtræk, læderrat, kørecomputer, multifunktionsrat, højdejust. forsæder, splitbagsæde, digitalt cockpit, el-sidespejle, tagræling, el-sidespejle m/varme, udv. temp. måler, 4x el-ruder, fjernb. centrallås, fuldaut. klima, sædevarme, dab radio, musikstreaming via bluetooth, alarm, træthedsregistrering, 6 airbags, esp, automatisk lys, regnsensor, automatisk parkeringssystem, isofix, antispin,park assist plus,BILLIG FINANSIERING TILBYDES MED OG UDEN UDBETALING,MULIGHED FOR TILKØB AF EKSTRA FRAGUS GOSAFE GARANTI MAKS 36 MDR.BEMÆRK BILEN KAN VÆRE UNDER KLARGØRING ELLER SOLGT-SÅ KONTAKT OS DERFOR FØR BESIGTIGELSE/PRØVEKØRSEL
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 390.815 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | CUV |
| Bagagerumsstørrelse | 543 liter |
| Vægt | 2.085 kg |
| Bredde | 185 cm |
| Længde | 459 cm |
|---|---|
| Højde | 163 cm |
| Lasteevne | 575 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.000 kg |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 20 tommer Alufælge | Fuld LED forlygter |
|---|---|
| 360° kamera | Fuldaut. klima |
| 4x el-ruder | Højdejust. forsæde |
| 6 airbags | Isofix |
| ABS-bremser | Kørecomputer |
| Adaptiv fartpilot | Læderrat |
| Alarm | LED baglygter |
|---|---|
| Alufælge | LED Kørelys |
| Ambiente belysning | Mørk loftbeklædning |
| Android auto | Multifunktionsrat |
| Antispin | Musikstreaming via bluetooth |
| Apple carplay | Navigation |
| Auto. parkering | Nøglefri adgang |
| Automatgear | Nøglefri tænding |
| Automatisk lys | Parkeringssensor (bag) |
| Automatisk parkeringssystem | Parkeringssensor (for) |
| Bakkamera | Regnsensor |
| Blindvinkelassistent | Sædebetræk, dellæder |
| DAB radio | Sædevarme |
| Dellæderindtræk | Skiltegenkendelse |
| Digitalt cockpit | Splitbagsæde |
| El betjent bagklap | Svingbart træk (elektrisk) |
| El-klapbare sidespejle m. varme | Tagræling |
| El-sidespejle | Trådløs mobilopladning |
| El-sidespejle m. varme | Træthedsregistrering |
| ESP / ESC | Udv. temp. måler |
| Fjernb. centrallås | Varme i rat |
| Fod betjent bagklap | Vognbaneassistent |