VW ID.477 Pro Performance 5d
Kontantpris
204.800 kr.Detaljer
| Modelår | 2023 |
|---|---|
| 1. registrering | 11/2022 |
| Kilometertal | 59.755 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 517 km |
| Batterikapacitet | 77,0 kWh |
| Energiforbrug | 174 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | 11,0 kW |
| Hurtig opladning DC | 125 kW |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 204 hk/310 nm |
| Acceleration | 8,5 sek. |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Trækvægt | 1.000 kg |
| Farve | Sort |
Beskrivelse
BEMÆRK! ID.4 med lang rækkevidde!
Af Bemærkelsesværdigt Udstyr: Adaptiv fartpilot - Parkeringssensor for og bag - Sædevarme for - Navigation - Trådløs Apple carplay/Android auto - Automatisk nødbremse - Multi colour ambiente belysning og meget mere!
Se flere billeder, få et overblik over totalomkostninger og faktorers påvirkning på rækkevidden på am.dk
Husk at booke en forudgående aftale her eller via am.dk - så er bilen gjort klar, når du kommer, og der er sat tid af med en salgskonsulent til at snakke om handlen efterfølgende.
Har du behov for et billån, så kan vi hjælpe med finansiering til markedets bedste priser og vilkår, og vi tager naturligvis også gerne din nuværende bil i bytte, hvis du har behov for at få afsat den.
Vi ses i Søborg
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 400.715 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | CUV |
| Bagagerumsstørrelse | 543 liter |
| Vægt | 2.085 kg |
| Bredde | 185 cm |
| Længde | 459 cm |
|---|---|
| Højde | 163 cm |
| Lasteevne | 575 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.000 kg |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 4x el-ruder | Fuldaut. klima |
|---|---|
| ABS-bremser | Håndfrit til mobil |
| Adaptiv fartpilot | Højdejust. førersæde |
| Airbags | Isofix |
| Alufælge | Kørecomputer |
| Android auto | Mørk loftbeklædning |
| Antispin | Multifunktionsrat |
|---|---|
| Apple carplay | Musikstreaming via bluetooth |
| Auto. nødbremse | Navigation |
| Automatgear | Nøglefri tænding |
| Automatisk lys | Parkeringssensor (bag) |
| Automatisk nødbremsesystem | Parkeringssensor (for) |
| El-klapbare sidespejle | Sædebetræk, stof |
| El-ruder | Sædevarme |
| El-sidespejle | Stofindtræk |
| El-sidespejle m. varme | Varme i forrude |
| Fartpilot | Vognbaneassistent |
| Fjernb. centrallås |