VW ID.477 Pro Performance 5d
Detaljer
| Modelår | 2022 |
|---|---|
| 1. registrering | 11/2022 |
| Kilometertal | 63.000 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 514 km |
| Batterikapacitet | 77,0 kWh |
| Energiforbrug | 170 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | - |
| Hurtig opladning DC | - |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 204 hk/- |
| Acceleration | 8,5 sek. |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Trækvægt | 1.000 kg |
| Farve | Gråmetal |
Beskrivelse
Denne super fede ID.4 Pro Performance skal opleves! Her får du en flot bil med masser af godt udstyr, kørekomfort og smarte detaljer.
Highlights:
- Komfortpakke Plus
- Sportspakke Plus
- Teknikpakke Plus
- Varmepumpe
- Vognbaneassistent
- Træthedsregistrering
- Head-up display
- Elopvarmet multifunktionsrat i læder
- El indst. forsæder m. varme og memory
- Massage i førersæde
- Keyless Advanced
- Aut. nedbl. bakspejl
- 19" alufælge
- 360° kamera
Mulighed for udvidet garanti!
FINANISEL LEASING:
Udbetaling DKK: 40.000, - + moms
12 mdr. á DKK 2.499, - + moms
Restværdi: 160.000,- + moms
OPERATIONEL LEASING
Udbetaling DKK: 40.000, - + moms
36 mdr. á DKK 3.999, - + moms
25.000 km årligt.
Vi indestår for restværdien!
Andet udstyr:
kørecomputer, digitalt cockpit, multifunktionsrat, læderrat, alcantaraindtræk, massage i førersæde, el indst. forsæder, el indst. førersæde m. memory, 19" alufælge, matrix led forlygter, svingbart træk (elektrisk), varmepumpe, 3 zone klima, automatgear, varme i rat, musikstreaming via bluetooth, navigation, dab radio, 360° kamera, headup display, sædevarme, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, centrallås, nøglefri tænding, tagræling, aut. nedbl. bakspejl, vognbaneassistent, træthedsregistrering
Vi tager forbehold for tryk- og tastefejl*
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 390.815 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | CUV |
| Bagagerumsstørrelse | 543 liter |
| Vægt | 2.085 kg |
| Bredde | 185 cm |
| Længde | 459 cm |
|---|---|
| Højde | 163 cm |
| Lasteevne | 575 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.000 kg |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 19 tommer Alufælge | Klimaanlæg, 3-zonet |
|---|---|
| 3 zone klima | Kørecomputer |
| 360° kamera | Læderrat |
| ABS-bremser | Massage i førersæde |
| Alcantaraindtræk | Matrix LED forlygter |
| Alufælge | Multifunktionsrat |
| Aut. nedbl. bakspejl | Musikstreaming via bluetooth |
|---|---|
| Automatgear | Navigation |
| Bakspejl m. nedbl. | Nøglefri adgang |
| Centrallås | Nøglefri tænding |
| DAB radio | Sædevarme |
| Digitalt cockpit | Svingbart træk (elektrisk) |
| El indst. førersæde m. memory | Tagræling |
| El indst. forsæder | Træthedsregistrering |
| Elsæder | Varme i rat |
| Fjernb. centrallås | Varmepumpe |
| Head-up display | Vognbaneassistent |
Leasing
- Leasing typeFinansiel, ekskl. moms
- Månedlig ydelse2.499 kr.
- Førstegangsydelse40.000 kr.
- Totalpris i løbetiden69.988 kr.
- Restværdi(køber hæfter) 160.000 kr.
- Løbetid12 mdr.
- Antal kilometer inkluderetIkke relevant
- ForsikringIkke inkluderet
- Service og vedligeholdIkke inkluderet