VW ID.477 1ST Max 5d
Detaljer
| Modelår | 2021 |
|---|---|
| 1. registrering | 4/2021 |
| Kilometertal | 75.770 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 490 km |
| Batterikapacitet | 77,0 kWh |
| Energiforbrug | 184 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | - |
| Hurtig opladning DC | - |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 204 hk/310 nm |
| Acceleration | 8,5 sek. |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Trækvægt | 1.000 kg |
| Farve | Koksmetal |
Beskrivelse
Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling tilbydes. Fast rente på 3,49% med 20% udbetaling⚡⚡🪫
kørecomputer, digitalt cockpit, multifunktionsrat, læderrat, delkunstlæderindtræk, delalcantaraindtræk, el indst. forsæder, el indst. førersæde m. memory, justerbar lændestøtte, massage i førersæde, splitbagsæde, mørk loftbeklædning, ambiente belysning, 21" alufælge, glastag, el-klapbare sidespejle m/varme, matrix led forlygter, dynamisk blinklys, svingbart træk (manuel) 1000kg, 3 zone klima, varmepumpe, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot med kø-assistent, sædevarme, 4x el-ruder, fod betjent bagklap, headup display, trådløs mobilopladning, app integration, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, 360° kamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, intelligent hastighedsassistent, isofix, automatisk lys, fjernlysassistent, airbag, antispin, esp, vognbaneassistent, blindvinkelsassistent, automatisk nødbremsesystem.
Dansk bil fra ny, fuld service historik.
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 435.816 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | CUV |
| Bagagerumsstørrelse | 543 liter |
| Vægt | 2.085 kg |
| Bredde | 185 cm |
| Længde | 459 cm |
|---|---|
| Højde | 163 cm |
| Lasteevne | 575 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.000 kg |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 21 tommer Alufælge | Fjernb. centrallås |
|---|---|
| 3 zone klima | Fjernlysassistent |
| 360° kamera | Fod betjent bagklap |
| 4x el-ruder | Håndfrit til mobil |
| ABS-bremser | Head-up display |
| Adaptiv fartpilot med kø-assistent | Intelligent hastighedsassistent |
| Airbags | Isofix |
|---|---|
| Alufælge | Justerbar lændestøtte |
| Ambiente belysning | Klimaanlæg, 3-zonet |
| Android auto | Kørecomputer |
| Antispin | Læderrat |
| App integration | Massage i førersæde |
| Apple carplay | Matrix LED forlygter |
| Auto. nødbremse | Mørk loftbeklædning |
| Automatgear | Multifunktionsrat |
| Automatisk lys | Musikstreaming via bluetooth |
| Automatisk nødbremsesystem | Nøglefri adgang |
| Blindvinkelassistent | Nøglefri tænding |
| Dæktryksmåler | Panoramatag |
| Delalcantaraindtræk | Parkeringssensor (bag) |
| Delkunstlæderindtræk | Parkeringssensor (for) |
| Digitalt cockpit | Sædevarme |
| Dynamisk blinklys | Splitbagsæde |
| El indst. førersæde m. memory | Svingbart træk (manuelt) |
| El indst. forsæder | Trådløs mobilopladning |
| El-klapbare sidespejle m. varme | Varmepumpe |
| Elsæder | Vognbaneassistent |
| ESP / ESC |