Toyota Yaris1,3 Luna 5d
Detaljer
| Modelår | 2006 |
|---|---|
| 1. registrering | 11/2006 |
| Kilometertal | 286.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 16,7 km/l |
| CO2 udledning | 138 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 2.580 kr. / år |
| Ydelse | 87 hk/121 nm |
| Acceleration | 11,5 sek. |
| Tophastighed | 170 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 900 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
UDLEJES 🚗 UDLEJES 🚗 UDLEJES🚗
Alderskrav min 25år
Bil 1
Toyota Yaris 1,3 5 dørs -
FRI KM
-SERVICE
-FORSIKRING
-VÆGTAFGIFT
✔DU SKAL KUN TANKE OG KØRE
💰PRIS💰
200KR PR DAG
1200KR PR UGE
3300KR PR MÅNED
DEPOSITIUM 2500KR
Bil 2
Mitsubishi spacestar 1,2 5 dørs -
FRI KM
-SERVICE
-FORSIKRING
-VÆGTAFGIFT
✔DU SKAL KUN TANKE OG KØRE
💰PRIS💰
200KR PR DAG
1200KR PR UGE
3300KR PR MÅNED
DEPOSITIUM 2500KR
Bil 3
Skoda Fabia 1,2 Stationcar
FRI KM
-SERVICE
-FORSIKRING
-VÆGTAFGIFT
✔DU SKAL KUN TANKE OG KØRE
💰PRIS💰
250KR PR DAG
1250KR PR UGE
3500KR PR MÅNED
DEPOSITIUM 2500KR
For nærmere information og spørgsmål omkring booking, kan vi kontaktes på 50 35 62 14 eller
på email: greve.autoserv@gmail.com
, akustikglas i for, dobbelt bagagerumsbund, multifunktionsrat, højdejust. forsæder, splitbagsæde, bagagerumsdækken, stofindtræk, højdejust. førersæde, træk, aftageligt træk, el-sidespejle, el-sidespejle m/varme, centrallås, fjernb. centrallås, el-ruder, cd, cd/radio, alarm, airbag, esp, isofix, antispin, aircondition, køl i handskerum
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 196.723 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Halvkombi |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 995 kg |
| Bredde | 170 cm |
| Længde | 375 cm |
|---|---|
| Højde | 153 cm |
| Lasteevne | 485 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 900 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Nej |
| Airbags | 7 |
| Tankkapacitet | 42 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | El-ruder |
|---|---|
| Aftageligt træk | El-sidespejle |
| Airbags | El-sidespejle m. varme |
| Aircondition | ESP / ESC |
| Akustikglas i for | Fjernb. centrallås |
| Alarm | Højdejust. førersæde |
| Anhængertræk, aftagl. | Højdejust. forsæde |
|---|---|
| Antispin | Isofix |
| Bagagerumsdækken | Køl i handskerum |
| CD | Multifunktionsrat |
| CD afspiller | Sædebetræk, stof |
| CD/radio | Splitbagsæde |
| Centrallås | Stofindtræk |
| Dobbelt bagagerumsbund | Træk |