Toyota Aygo1,0 VVT-i T1 5d
Detaljer
| Modelår | 2012 |
|---|---|
| 1. registrering | 8/2013 |
| Kilometertal | 148.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 23,3 km/l |
| CO2 udledning | 99 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 68 hk/93 nm |
| Acceleration | 14,2 sek. |
| Tophastighed | 157 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | - |
| Farve | - |
Beskrivelse
🐰🥚 ÅBEN HELE PÅSKEN 🥚 🐰
2. APRIL - 6 APRIL 10.00-15.00
⭐ Bilen leveres nysynet
⭐ Apple Carplay/Android Auto (Løs skærm)
⭐ Navigation via Apple Carplay/Android Auto
⭐ Led kørelys
⭐ Aircondition
⭐ Lavpris tilbud (se sidste billede)
fjernb. centrallås, centrallås, el-ruder, aircondition, led kørelys, stofindtræk, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, airbag
TILVÆLG 100% AUTOTJEK – TRYGHEDSPAKKE 🚙
- Brugtbils-attest hos uvildig synshal
- Bilen bliver nysynet
- Nyt service på bilen
- Forsikringstjek
✅ Alle vores biler er klar til levering samme dag
✅ Finansering med 0 kr i udbetaling
✅ Alle byttebiler købes
✅ Autoriseret CarGarantie-Partner – Driftsforsikring på din nye bil
Hverdag 10.00 - 17.30
Weekend 10.00 - 15.00
Telefon 71 99 28 35
salg@njord-biler.dk
- Undgå at kører forgæves! Ring gerne i forvejen
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 96.992 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Mikro |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 780 kg |
| Bredde | 162 cm |
| Længde | 342 cm |
|---|---|
| Højde | 147 cm |
| Lasteevne | 410 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | - |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 3 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 8 |
| Tankkapacitet | 35 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Fjernb. centrallås |
|---|---|
| Airbags | Håndfrit til mobil |
| Aircondition | LED Kørelys |
| Android auto | Musikstreaming via bluetooth |
| Apple carplay | Navigation |
| Centrallås | Sædebetræk, stof |
| El-ruder | Stofindtræk |
|---|