Toyota Aygo X1,0 Pulse s-CVT 5d
Detaljer
| Modelår | 2022 |
|---|---|
| 1. registrering | 6/2022 |
| Kilometertal | 11.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (WLTP) 20,0 km/l |
| CO2 udledning | 113 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 1.400 kr. / år |
| Ydelse | 72 hk/930 nm |
| Acceleration | 15,5 sek. |
| Tophastighed | 151 km/t |
| Geartype | Automatisk |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | - |
| Farve | Beigemetal |
Beskrivelse
📞 Ring venligst for besigtigelse 📞
✔️Automatgear / CVT ✔️Navigation ✔️Musikstreaming via bluetooth ✔️Multifunktionsrat ✔️Mørk loftbeklædning ✔️Splitbagsæde ✔️Kørecomputer ✔️Læderrat ✔️17" alufælge ✔️Led kørelys ✔️Mørktonede ruder i bag ✔️Fuldaut. klima ✔️Nøglefri tænding ✔️Udv. temp. måler ✔️Fjernb. centrallås ✔️Fartpilot ✔️Sædevarme ✔️El-ruder ✔️Airbag ✔️Bakkamera ✔️Dæktryksmåler ✔️isofix ✔️vognbaneassistent ✔️Helårsdæk ✔️Bluetooth tlf.
Bilen er på lager til omgående levering!
💰 Attraktiv finansiering – med eller uden udbetaling – altid til en lav rente.
⚙️ 𝐆𝐨𝐒𝐚𝐟𝐞 𝐓𝐫𝐲𝐠𝐡𝐞𝐝𝐬𝐩𝐚𝐤𝐤𝐞: Garantidækning 12-48 mdr./200.000km - Til priser man IKKE bør sige nej til!
🔁 Vi tager naturligvis gerne din nuværende bil i bytte.
📞 70 20 74 46 · ✉️ DK@Autobasen.dk
📍 Brunagervej 7 . 8361 Hasselager
🕒 Åbningstider (salg)
Man–Torsdag: 09.00–16.30
Fredag: 09.00–14.00
Weekend Lukket
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 185.810 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Mikro |
| Bagagerumsstørrelse | 231 liter |
| Vægt | 940 kg |
| Bredde | 174 cm |
| Længde | 370 cm |
|---|---|
| Højde | 151 cm |
| Lasteevne | 420 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | - |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 3 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | - |
| Tankkapacitet | 35 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 17 tommer Alufælge | Læderrat |
|---|---|
| ABS-bremser | LED Kørelys |
| Airbags | Mørk loftbeklædning |
| Alufælge | Mørktonede ruder i bag |
| Automatgear | Multifunktionsrat |
| Bakkamera | Musikstreaming via bluetooth |
| Dæktryksmåler | Navigation |
|---|---|
| El-ruder | Nøglefri tænding |
| Fartpilot | Sædevarme |
| Fjernb. centrallås | Splitbagsæde |
| Fuldaut. klima | Tonede ruder |
| Isofix | Udv. temp. måler |
| Kørecomputer | Vognbaneassistent |