Suzuki Grand Vitara1,6 GL 3d
Kontantpris
64.900 kr.Detaljer
| Modelår | 2007 |
|---|---|
| 1. registrering | 3/2007 |
| Kilometertal | 163.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 11,5 km/l |
| CO2 udledning | 200 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 7.660 kr. / år |
| Ydelse | 106 hk/145 nm |
| Acceleration | 14,4 sek. |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 1.600 kg |
| Farve | Gråmetal |
Beskrivelse
4x4 Personbil - BENZIN - TRÆK TIL 1.600 KG. - SYNET d. 18-03-2026,
Lån til bilen på 5 minutter med eller uden udbetaling - Vi åbner butikken efter aftale - Ring gerne på 50770130,
Formidles via Point360.dk – købsgebyr 2.495 kr. + valgfri 1-5 års Garantie. Se mere på Point360.dk eller kontakt os på 50 77 01 30,
Der tages forbehold for evt. tastefejl,
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 224.992 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | SUV |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.325 kg |
| Bredde | 181 cm |
| Længde | 401 cm |
|---|---|
| Højde | 170 cm |
| Lasteevne | 475 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.600 kg |
| Trækhjul | Firehjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Nej |
| Airbags | 6 |
| Tankkapacitet | 66 l |
| Døre | 3 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | CD/radio |
|---|---|
| Airbags | El-ruder |
| CD | Multifunktionsrat |
| CD afspiller | Træk |