Kia Picanto1,0 Exclusive 5d
Kontantpris
34.999 kr.Detaljer
| Modelår | 2012 |
|---|---|
| 1. registrering | 9/2012 |
| Kilometertal | 123.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 23,3 km/l |
| CO2 udledning | 99 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 69 hk/94 nm |
| Acceleration | 14,4 sek. |
| Tophastighed | 153 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 700 kg |
| Farve | Koks |
Beskrivelse
NYSYNET 06.03.2026, 15" alufælge, helårshjul, tågelygter, fjernb. centrallås, cd/radio, aux tilslutning, usb-a tilslutning, isofix, dæktryksmåler, airbag, antispin, esp, udv. temp. måler, el-ruder, splitbagsæde, bagagerumsdækken, stofindtræk, Pæn og velholdt bil som kun har kørt 123.000 km, Bilen er NYSYNET OG NYSERVICERET, samt FULD UNDERVOGNSBEHANDLET, Bilen er klar til direkte levering - VI TILBYDER FINANSIERING FRA 0.- UDBETALING - RING ELLER SMS FOR FREMVISNING
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 127.896 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Mikro |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 820 kg |
| Bredde | 160 cm |
| Længde | 360 cm |
|---|---|
| Højde | 148 cm |
| Lasteevne | 520 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 700 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 3 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Tankkapacitet | 35 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser |
|---|