Kia Picanto1,0 Active Eco 5d
Kontantpris(Engros/CVR)
32.900 kr.Detaljer
| Modelår | 2012 |
|---|---|
| 1. registrering | 1/2012 |
| Kilometertal | 155.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 24,4 km/l |
| CO2 udledning | 94 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 69 hk/94 nm |
| Acceleration | 14,4 sek. |
| Tophastighed | 153 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 700 kg |
| Farve | Hvid |
Beskrivelse
HIGHLIGHTS:
- Fjernbetjent Centrallås
- Automatisk start/stop system
- Isofix Beslag
- USB Tilslutning
- AUX Tilslutning
- El-ruder
ENGROSSALG
Vi tilbyder billigt billån igennem accept auto
både og og uden udbetaling
Vi tager forbehold for evt. taste & beregningsfejl., bagagerumsdækken, stofindtræk, højdejust. førersæde, centrallås, fjernb. centrallås, sædevarme, el-ruder, cd/radio, aux tilslutning, musikstreaming via bluetooth, airbag, esp, isofix
Ring og få et uforpligtende finansieringstilbud. Vi tager naturligvis gerne din gamle bil i bytte.
UNGDÅ AT KØRE FORGÆVES, FOR FREMVISNING AF BIL, SKAL DER RINGES I FORVEJEN.
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 107.897 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Mikro |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 820 kg |
| Bredde | 160 cm |
| Længde | 360 cm |
|---|---|
| Højde | 148 cm |
| Lasteevne | 520 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 700 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 3 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Tankkapacitet | 35 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | ESP / ESC |
|---|---|
| Airbags | Fjernb. centrallås |
| Antispin | Højdejust. førersæde |
| AUX tilslutning | Isofix |
| Bagagerumsdækken | Musikstreaming via bluetooth |
| CD/radio | Sædebetræk, stof |
| Centrallås | Sædevarme |
|---|---|
| El-ruder | Stofindtræk |