Kia EV677 Long Range Upgrade 5d
Detaljer
| Modelår | 2022 |
|---|---|
| 1. registrering | 12/2021 |
| Kilometertal | 88.001 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 528 km |
| Batterikapacitet | 77,4 kWh |
| Energiforbrug | 165 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | - |
| Hurtig opladning DC | - |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 229 hk/350 nm |
| Acceleration | 7,5 sek. |
| Tophastighed | 185 km/t |
| Trækvægt | 1.600 kg |
| Farve | Gråmetal |
Beskrivelse
Kia EV6 Long Range Plus 528 km på en Rækkevide
Vi tilbyder gratis levering af bilen i hele landet
✅ Vi tilbyder ATTRAKTIV FAST RENTE 1,99 % - Skal vi se, hvad du kan sidde for i måneden?
🚗 Nævneværdigt udstyr vi vil fremhæve:
✔️ 19” Org. Kia Alu fælge
✔️ Læder sæder
✔️ Elsæder foran med memory i førerside
✔️ Bakkamera
✔️ El bagklap
✔️ Full Led forlygter
✔️ Varme I rat
✔️ Apple Carplay / Android auto
✔️ 2 – zone Klimaanlæg
✔️ Sædevarme + bag
✔️ Sædekøl forsæder
✔️ Parkeringssensor for & bag
✔️ Navigation
✔️ Adaptiv fartpilot
Tilbehørspriser.
•Vinterhjul med tpms 19.895 Kr.
•Bagagerumsbakke, 1.295 Kr.
•Gummimåtter, 975 Kr.
•Park One 499Kr.
✅ Finansiering med og uden udbetaling - MED UDBETALING KØRER VI FAST RENTE PÅ 2,99 %
✅ Vi tager gerne din nuværende bil i bytte
✅ Gør ligesom mange andre af vores kunder - få en attraktiv serviceaftale til bilen, der matcher dine ønsker og behov!
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Vi har høj kundetilfredshed på Trustpilot
Salgsafdeling har åben: Alle hverdage mellem 09:00 - 17:00 Lørdag lukket Søndag 11:00 - 15:00
Kontakt os
Tlf. 51334230
Jool@bn.dk
Adresse:
Elskjærbakken 10
7800 Skive
✅ Chat med os på bn.dk
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 385.720 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Halvkombi |
| Bagagerumsstørrelse | 510 liter |
| Vægt | 1.930 kg |
| Bredde | 188 cm |
| Længde | 468 cm |
|---|---|
| Højde | 155 cm |
| Lasteevne | 500 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.600 kg |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 19 tommer Alufælge | ESP / ESC |
|---|---|
| 2 zone klima | Fartpilot |
| 4x el-ruder | Fjernb. centrallås |
| ABS-bremser | Fjernlysassistent |
| Adaptiv fartpilot | Frunk |
| Aftageligt træk | Fuldaut. klima |
| Airbags | Håndfrit til mobil |
|---|---|
| Aircondition | Højdejust. førersæde |
| Alarm | Isofix |
| Alufælge | Klimaanlæg, 2-zonet |
| Android auto | Kørecomputer |
| Anhængertræk, aftagl. | Læderrat |
| Antispin | LED baglygter |
| App integration | LED Kørelys |
| Apple carplay | Mørktonede ruder i bag |
| Auto hold | Multifunktionsrat |
| Automatgear | Musikstreaming via bluetooth |
| Automatisk forvarmning af batteri | Navigation |
| Bagagerumsdækken | Nøglefri adgang |
| Bakkamera | Nøglefri tænding |
| Blindvinkelassistent | Parkeringssensor (bag) |
| Centrallås | Parkeringssensor (for) |
| DAB radio | Regnsensor |
| Dæktryksmåler | Sædekøling |
| Digitalt cockpit | Sædevarme |
| El indst. førersæde m. memory | Skiltegenkendelse |
| El indst. forsæder | Stemmebetjening |
| El-klapbare sidespejle | Tågelygter |
| El-klapbare sidespejle m. varme | Tonede ruder |
| El-ruder | USB A tilslutning |
| El-sidespejle | USB tilslutning |
| El-sidespejle m. varme | Varme i rat |
| Elsæder | Vognbaneassistent |