Jeep Avenger54 Summit 5d
Detaljer
| Modelår | 2024 |
|---|---|
| 1. registrering | 5/2024 |
| Kilometertal | 22.000 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 395 km |
| Batterikapacitet | 50,8 kWh |
| Energiforbrug | 157 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | - |
| Hurtig opladning DC | - |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 156 hk/260 nm |
| Acceleration | 9,0 sek. |
| Tophastighed | 150 km/t |
| Trækvægt | - |
| Farve | Hvid |
Beskrivelse
⭐️ Attraktiv finansiering fra kun 2,99 % i rente ved 20 % udbetaling ⭐️
✍🏻 Køb nu, betal først til næste måned ved lån uden udbetaling
💵 Lån med eller uden udbetaling
✔️ Finansiering via Santander, AL-Finans og Accept Auto
📆 Hurtig sagsbehandling, få bilen med hjem samme dag.
🔒 TRYGHED & GARANTI
✅ Autoriseret Mobyle forhandler
✅ Køretøjsgaranti med dækning i hele Europa
✅ Mobyle garanti kan tilkøbes – fra kun 4.995,-
✅ Mulighed for op til 4 års garanti på denne bil
ℹ️ Den angivne salgspris er ekskl. Mobyle garanti
🚗 BILENS HØJDEPUNKTER:
✔️ Adaptiv fartpilot
✔️ LED forlygter m. fjernlysassistent
✔️ Apple Carplay / Android Auto
✔️ Skiltegenkendelse
✔️ 18" alufælge
✔️ EL-bagklap
✔️ Parkeringssensor i for og bag samt bakkamera
✔️ Blindvinkelsassistent
✔️ Vognbaneassistent
✔️ Lys- og regnsensor
✔️ El-klapbare sidespejle
✔️ Automatisk klimaanlæg
**OBS UDENLANDSKE UDSTYRSVARIANTER KAN VARIERE FRA DANSKE**
🔁 BYTTEBIL & LEVERING
✔️ Vi tager gerne din bil i bytte, send os info på din bil, og vi giver et bud på den.
✔️ Vi yder landsdækkende levering, og tager gerne din brugte bil med retur.
✔️ Alle vores biler er på lager, klar til prøvekørsel samt levering, ved mindre andet er angivet.
⏰ ÅBNINGSTIDER & KONTAKT
🕘 Man–Fre: 09.00 – 17.30
🕙 Søn: 10.00 – 16.00
📞 Tlf.: 41 130 100
**Der tages forbehold for indtastnings- og beregningsfejl.**
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 225.610 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | SUV |
| Bagagerumsstørrelse | 355 liter |
| Vægt | 1.536 kg |
| Bredde | 178 cm |
| Længde | 408 cm |
|---|---|
| Højde | 153 cm |
| Lasteevne | 489 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | - |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 18 tommer Alufælge | ESP / ESC |
|---|---|
| 4x el-ruder | Fartpilot |
| ABS-bremser | Fjernb. centrallås |
| Adaptiv fartpilot | Fjernlysassistent |
| Airbags | Fuld LED forlygter |
| Aircondition | Fuldaut. klima |
| Alarm | Håndfrit til mobil |
|---|---|
| Alufælge | Højdejust. førersæde |
| Android auto | Højdejust. forsæde |
| Antispin | Intelligent hastighedsassistent |
| Apple carplay | Isofix |
| Aut. nedbl. bakspejl | Kørecomputer |
| Auto. nødbremse | Læderrat |
| Automatgear | LED baglygter |
| Automatisk lys | LED Kørelys |
| Automatisk nødbremsesystem | Motorkabinevarmer |
| Bagagerumsdækken | Multifunktionsrat |
| Bakkamera | Musikstreaming via bluetooth |
| Bakspejl m. nedbl. | Navigation |
| Blindvinkelassistent | Nøglefri adgang |
| CD/radio | Nøglefri tænding |
| Centrallås | Parkeringssensor (bag) |
| DAB radio | Parkeringssensor (for) |
| Dæktryksmåler | Regnsensor |
| Delkunstlæderindtræk | Sædebetræk, stof |
| Digitalt cockpit | Skiltegenkendelse |
| El betjent bagklap | Stofindtræk |
| El-klapbare sidespejle | Træthedsregistrering |
| El-ruder | Udv. temp. måler |
| El-sidespejle | Vognbaneassistent |
| Elektrisk parkeringsbremse |