Jeep Wrangler Unlimited2,0 T Brute Sky One aut. 4x4 4d
Leasing ydelse(Inkl. moms)
7.299 kr./md.Detaljer
| Modelår | 2021 |
|---|---|
| 1. registrering | 10/2021 |
| Kilometertal | 12.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (WLTP) 9,0 km/l |
| CO2 udledning | 251 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 8.360 kr. / år |
| Ydelse | 272 hk/- |
| Acceleration | 7,1 sek. |
| Tophastighed | 177 km/t |
| Geartype | Automatisk |
| Antal gear | 8 |
| Trækvægt | 2.495 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
Super flot Jeep Brute skyone 381 HK plug inn hybrid som ny
Bemærk kun 12000 km
Alt i udstyr. Kom og se den hos os i Nærum
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | - |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | SUV |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 2.101 kg |
| Bredde | - |
| Længde | - |
|---|---|
| Højde | - |
| Lasteevne | 393 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 2.495 kg |
| Trækhjul | Firehjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | - |
| Tankkapacitet | - |
| Døre | 4 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Automatgear |
|---|
Leasing
- Leasing typeFinansiel, inkl. moms
- Månedlig ydelse7.299 kr.
- Førstegangsydelse125.000 kr.
- Totalpris i løbetiden212.588 kr.
- Restværdi(køber hæfter) 529.000 kr.
- Løbetid12 mdr.
- Antal kilometer inkluderetIkke relevant
- ForsikringIkke inkluderet
- Service og vedligeholdInkl. serviceaftale (ekskl. dæk)