Hyundai i301,4 T-GDi Trend DCT 5d
Detaljer
| Modelår | 2020 |
|---|---|
| 1. registrering | 3/2020 |
| Kilometertal | 84.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (WLTP) 16,4 km/l |
| CO2 udledning | 138 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 1.600 kr. / år |
| Ydelse | 140 hk/242 nm |
| Acceleration | 9,2 sek. |
| Tophastighed | 205 km/t |
| Geartype | Automatisk |
| Antal gear | 7 |
| Trækvægt | 1.410 kg |
| Farve | Koksmetal |
Beskrivelse
⭐️ KØR NY BIL FRA KUN 1.717 KR. PR. MÅNED! ⭐️
🚗 Attraktiv finansiering tilpasset dig
✔️ Kun 20 % i udbetaling – fra 1.717 kr. pr. måned
✔️ 0 kr. i udbetaling – fra kun 2.091 kr. pr. måned
✍🏻 Få en uforpligtende forhåndsgodkendelse allerede i dag
⚫Varme i Rat + Sædevarme
⚫Apple Carplay / Android Auto
⚫Vognbaneassistent
⚫Fartpilot
⚫Nøglefri Betjening
⚫Fjernlysassistent
⚫Automatgear
⚫Bakkamera
⚫Rat Gearskifte
Yderlige Udstyr:
Parkeringssensor, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, kørecomputer, højdejust. førersæde, splitbagsæde, 16" alufælge, el-klapbare sidespejle, led kørelys, automatgear, 2 zone klima, fjernb. centrallås, udv. temp. måler, 4x el-ruder, automatisk start/stop, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, usb-a tilslutning, aux tilslutning, regnsensor, airbag, esp, antispin, isofix, automatisk nødassistent
⚫Vi tilbyder attraktiv finansiering med og uden udbetaling via AL Finans, Santander og Accept Auto
⚫Mulighed for tilkøb af udvidet garanti i op til 48 måneder igennem vores samarbejdspartner Fragus
⚫Åbningstider:
Mandag-Fredag: 8-16.30
Lørdag: Efter aftale
Søndag: 11-16
⚫Du kan altid finde os på:
www.ocbilsalg.dk
Tlf: 25677366
Email: Kontakt@ocbilsalg.dk
Stagehøjvej 19A 8600 Silkeborg
⚫Der tages forbehold for tastefejl og mangler i annoncen samt ændringer uden varsel,
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | - |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Halvkombi |
| Bagagerumsstørrelse | 395 liter |
| Vægt | 1.388 kg |
| Bredde | 180 cm |
| Længde | 434 cm |
|---|---|
| Højde | 145 cm |
| Lasteevne | 462 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.410 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Tankkapacitet | 50 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 16 tommer Alufælge | Isofix |
|---|---|
| 2 zone klima | Klimaanlæg, 2-zonet |
| 4x el-ruder | Kørecomputer |
| ABS-bremser | Læderrat |
| Airbags | LED Kørelys |
| Alufælge | Multifunktionsrat |
| Android auto | Musikstreaming via bluetooth |
|---|---|
| Antispin | Nøglefri tænding |
| Apple carplay | Parkeringssensor (bag) |
| Automatgear | Ratbetjent gearskifte |
| Automatisk nødassistent | Ratgearskifte |
| Automatisk start/stop | Regnsensor |
| AUX tilslutning | Sædebetræk, stof |
| Bakkamera | Sædevarme |
| El-klapbare sidespejle | Splitbagsæde |
| ESP / ESC | Stofindtræk |
| Fartpilot | Udv. temp. måler |
| Fjernb. centrallås | USB A tilslutning |
| Fjernlysassistent | USB tilslutning |
| Håndfrit til mobil | Varme i rat |
| Højdejust. førersæde | Vognbaneassistent |