Cadillac BLS2,0 T 175 Elegance aut. 4d
Kontantpris(Engros/CVR)
14.999 kr.Detaljer
| Modelår | 2007 |
|---|---|
| 1. registrering | 4/2007 |
| Kilometertal | 227.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 11,1 km/l |
| CO2 udledning | 207 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 7.660 kr. / år |
| Ydelse | 175 hk/265 nm |
| Acceleration | 9,7 sek. |
| Tophastighed | 220 km/t |
| Geartype | Automatisk |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 1.600 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
Cadillac Bls 2,0 T Automatgear indregistreret 18-04-2027 benzin bil. 1 ejers køretøj. Sidst syn 03-09-2025.
Fed bil til billig pris som skal repareres.
✅ Bilen kan ikke starte, og der er mistanke om en defekt motor.
✅ Bilen sælges som afhentningstilbud, hvilket betyder uden garanti.
Udstyr : Automatgear træk,ratgearskifte, 16, sædevarme, kørecomputer,6 airbags, esp, højdejustering, isofix,aircondition.,alufælge, temp,måler. Full udstyr. Bl.a.
📞 Ring gerne inden ankomst, da vi kan være ude af huset.
Åbningstider:
Mandag–Fredag: 08.00–17.00
Lørdag–Søndag: Efter aftale
Telefonen er åben alle ugens dage til kl. 19.00
📲 Tlf: 53 54 54 54
Adresse:
MCK Auto ApS
Roskildevej 316
2630 Taastrup
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 517.473 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Sedan |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.480 kg |
| Bredde | 175 cm |
| Længde | 468 cm |
|---|---|
| Højde | 147 cm |
| Lasteevne | 530 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.600 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Nej |
| Airbags | 8 |
| Tankkapacitet | 58 l |
| Døre | 4 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Automatgear |
|---|