Audi Q4 e-tron40 Attitude 5d
Detaljer
| Modelår | 2022 |
|---|---|
| 1. registrering | 2/2022 |
| Kilometertal | 60.000 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 508 km |
| Batterikapacitet | 77,0 kWh |
| Energiforbrug | 177 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | - |
| Hurtig opladning DC | - |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 204 hk/310 nm |
| Acceleration | 8,5 sek. |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Trækvægt | 1.000 kg |
| Farve | Koks |
Beskrivelse
Hos Bilgo Køge! - Pæn og velholdt Audi Q4 e-tron
⭐Udvalgt udstyr⭐
✅Ambientebelysning
✅Fartpilot
✅Apple CarPlay & Android Auto
✅Sæder i kunstlæder & sædevarme
✅P-sensor for/bag
✅fuld automatisk klimaanlæg
💰 Attraktiv finansiering – med eller uden udbetaling – altid til en lav rente.
🔁 Vi tager naturligvis gerne din nuværende bil i bytte.
📞 56 65 02 72 · ✉️ salg@bilgo.dk
📍 Valdemarshaab 6C, 4600 Køge
🕒 Åbningstider (salg)
Man–Fre: 09.00–18.00
Lør–Søn: 10.00–16.00
🌐 Se alle vores biler på www.bilgo.dk
📌Inden besigtigelse er det altid en god idé at ringe i forvejen, så vi sikrer du ikke kører forgæves.
📌Der tages forbehold for eventuelle tastefejl.
📌Bilen er importeret og kan variere, fra dansk udgave
Komplet udstyrsliste:
kørecomputer, digitalt cockpit, læderrat, multifunktionsrat, splitbagsæde, ambiente belysning, el-sidespejle m/varme, fuld led forlygter, ratgearskifte, aircondition, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, kunstlæderindtræk, højdejust. forsæder, mørk loftbeklædning, mørktonede ruder i bag, sædevarme, udv. temp. måler, 4x el-ruder, el betjent bagklap, elektrisk parkeringsbremse, dab radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, apple carplay, android auto, usb-c tilslutning, regnsensor, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), automatisk lys, airbag, vognbaneassistent, automatisk nødbremsesystem, automatisk nødassistent
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 404.366 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | CUV |
| Bagagerumsstørrelse | 520 liter |
| Vægt | 2.125 kg |
| Bredde | 187 cm |
| Længde | 459 cm |
|---|---|
| Højde | 163 cm |
| Lasteevne | 515 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.000 kg |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 4x el-ruder | Håndfrit til mobil |
|---|---|
| ABS-bremser | Højdejust. forsæde |
| Airbags | Kørecomputer |
| Aircondition | Kunstlæder |
| Ambiente belysning | Kunstlæderindtræk |
| Android auto | Læderrat |
| Apple carplay | Mørk loftbeklædning |
|---|---|
| Aut. nedbl. bakspejl | Mørktonede ruder i bag |
| Auto. nødbremse | Multifunktionsrat |
| Automatgear | Musikstreaming via bluetooth |
| Automatisk lys | Nøglefri tænding |
| Automatisk nødassistent | Parkeringssensor (bag) |
| Automatisk nødbremsesystem | Parkeringssensor (for) |
| Bakspejl m. nedbl. | Ratbetjent gearskifte |
| DAB radio | Ratgearskifte |
| Digitalt cockpit | Regnsensor |
| El betjent bagklap | Sædevarme |
| El-sidespejle m. varme | Splitbagsæde |
| Elektrisk parkeringsbremse | Tonede ruder |
| Fartpilot | Udv. temp. måler |
| Fjernb. centrallås | USB C tilslutning |
| Fuld LED forlygter | Vognbaneassistent |
| Fuldaut. klima |