Audi A650 TFSi e S-line Avant quattro S-tr. 5d
Detaljer
| Modelår | 2022 |
|---|---|
| 1. registrering | 12/2021 |
| Kilometertal | 205.000 km |
| Drivmiddel | Plug-in hybrid Benzin |
| Brændstofforbrug | (WLTP) 76,9 km/l |
| Rækkevidde | (WLTP) 65 km |
| Batterikapacitet | 12,3 kWh |
|---|---|
| Energiforbrug | 189 Wh/km |
| Hjemmeopladning AC | - |
| Hurtig opladning DC | - |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| CO2 udledning | 30 g/km |
| Euronorm | - |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 299 hk/450 nm |
| Acceleration | 6,3 sek. |
| Tophastighed | 250 km/t |
| Geartype | Automatisk |
| Antal gear | 7 |
| Trækvægt | 2.000 kg |
| Farve | Sortmetal |
Beskrivelse
Ønsker du at se bilen, så giv os et ring inden, så vi er sikre på at bilen ikke er solgt til anden side når du kommer.
LAVPRIS TILBUD!
𝗛𝗶𝗴𝗵𝗹𝗶𝗴𝗵𝘁𝘀:
⭐️QUATTRO - 4X4
⭐️S-LINE EKSTERIØR OG INTERIØR
⭐️EL SVINGBART TRÆK OP TIL 2000KG PÅ KROGEN
⭐️ADAPTIV FARTPILOT
⭐️360 KAMERA M. FOR OG BAG KAMERA & PARKERINGSSNENSOR FOR OG BAG
⭐️VARME I RATTET
⭐️FULD LED MATRIX FORLYGTER M. FJERNLYSASSISTENT
⭐️DIGITALT COCKPIT
⭐️APPLE CARPLAY TRÅDLØS
⭐️4 ZONE KLIMA ANLÆG
⭐️S-LINE SPORTSSÆDER
⭐️EL BETJENT BAGKLAP
⭐️PADDLESHIFTS
⭐️AUTOMATISK PARKERINGSSYSTEM
⭐️LANE ASSIST
⭐️TRÆTHEDSREGISTRERING
19" alufælge, kørecomputer, digitalt cockpit, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, dellæderindtræk, højdejust. førersæde, højdejust. forsæder, el indst. førersæde, mørk loftbeklædning, alufælge, el-sidespejle, el-sidespejle m/varme, el-klapbare sidespejle, el-klapbare sidespejle m/varme, led kørelys, fuld led forlygter, adaptive forlygter, matrix led forlygter, led baglygter, tagræling, mørktonede ruder i bag, træk, svingbart træk (manuel), aftageligt træk, svingbart træk (elektrisk), automatgear, ratgearskifte, varme i rat, aircondition, 4 zone klima, nøglefri tænding, centrallås, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, fartpilot, adaptiv fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, el-ruder, 4x el-ruder, automatisk start/stop, el betjent bagklap, elektrisk parkeringsbremse, type-2 ladekabel, app integration, cd/radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-c tilslutning, regnsensor, bakkamera, 360° kamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, skiltegenkendelse, isofix, automatisk lys, fjernlysassistent, airbag, 8 airbags, antispin, esp, vognbaneassistent, automatisk nødbremsesystem, auto hold
Nummerplader haves på lager, derfor kan du købe og køre hjem samme dag!
Attraktiv finansiering Med eller Uden udbetaling tilbydes fra 3,49% i rente ved udbetaling på 20% Ring gerne til os for forhøre dig nærmere med Santander Finansiering. Kontakt os gerne og få et uforpligtende tilbud. Finansiel leasing til erhverv tilbydes også
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 712.609 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | St.car |
| Bagagerumsstørrelse | 405 liter |
| Vægt | 2.050 kg |
| Bredde | 189 cm |
| Længde | 494 cm |
|---|---|
| Højde | 149 cm |
| Lasteevne | 625 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 2.000 kg |
| Trækhjul | Firehjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Tankkapacitet | 55 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 19 tommer Alufælge | ESP / ESC |
|---|---|
| 360° kamera | Fartpilot |
| 4 zone klima | Fjernb. centrallås |
| 4x el-ruder | Fjernlysassistent |
| 8 airbags | Fuld LED forlygter |
| ABS-bremser | Håndfrit til mobil |
| Adaptiv fartpilot | Højdejust. førersæde |
|---|---|
| Adaptive forlygter | Højdejust. forsæde |
| Aftageligt træk | Isofix |
| Airbags | Klimaanlæg, 4-zonet |
| Aircondition | Kørecomputer |
| Alufælge | Læderrat |
| Android auto | LED baglygter |
| Anhængertræk, aftagl. | LED Kørelys |
| Antispin | Matrix LED forlygter |
| App integration | Mørk loftbeklædning |
| Apple carplay | Mørktonede ruder i bag |
| Aut. nedbl. bakspejl | Multifunktionsrat |
| Auto hold | Musikstreaming via bluetooth |
| Auto. nødbremse | Navigation |
| Automatgear | Nøglefri adgang |
| Automatisk lys | Nøglefri tænding |
| Automatisk nødbremsesystem | Parkeringssensor (bag) |
| Automatisk start/stop | Parkeringssensor (for) |
| Bagagerumsdækken | Ratbetjent gearskifte |
| Bakkamera | Ratgearskifte |
| Bakspejl m. nedbl. | Regnsensor |
| CD/radio | Sædebetræk, dellæder |
| Centrallås | Sædevarme |
| Dæktryksmåler | Skiltegenkendelse |
| Dellæderindtræk | Svingbart træk (elektrisk) |
| Digitalt cockpit | Svingbart træk (manuelt) |
| El betjent bagklap | Tagræling |
| El indst. førersæde | Tonede ruder |
| El-klapbare sidespejle | Træk |
| El-klapbare sidespejle m. varme | Type-2 ladekabel |
| El-ruder | Udv. temp. måler |
| El-sidespejle | USB C tilslutning |
| El-sidespejle m. varme | Varme i rat |
| Elektrisk parkeringsbremse | Vognbaneassistent |
| Elsæder |