VW T-Roc1,0 TSi 115 Style+ Van 5d
Detaljer
| Modelår | 2020 |
|---|---|
| 1. registrering | 10/2019 |
| Kilometertal | 138.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (WLTP) 15,6 km/l |
| CO2 udledning | 130 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 115 hk/200 nm |
| Acceleration | 10,1 sek. |
| Tophastighed | 187 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 6 |
| Trækvægt | 1.300 kg |
| Farve | Gråmetal |
Beskrivelse
kørecomputer, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, alufælge, el-sidespejle m/varme, tågelygter, led kørelys, mørktonede ruder i bag, tagræling, udv. temp. måler, fjernb. centrallås, adaptiv fartpilot, varme i rat, 2 zone klima, 4x el-ruder, automatisk start/stop, sædevarme, dab radio, håndfrit til mobil, apple carplay, usb-a tilslutning, aux tilslutning, musikstreaming via bluetooth, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), esp, db. airbags, automatisk lys, isofix, antispin, automatisk nødbremsesystem.Træthedsregistrering, Fartpilot, "Leaving home"-funktion og manuel "coming home"-funktion, Tågeforlygter m. kurvelys, Climatronic, 3S2 Tagræling, sort, Midterarmlæn, foran, Kørecomputer, 3GB Bagagerumsbund, variabel, Lane assist, Parkeringssensorer, for og bag, Multifunktionsrat, X3 Indium grey metallic, PFD Fjernlysassistent, W20 DK PAKKE
Eksklusiv levering nummerplader.
Billig finansiering tilbydes uden udbetaling.
Vi har nummerplader på lager så du kan køre hjem samme dag.
Vi tager også din gamle bil i bytte.
Ring på telefonnummer41664136. Der tages forbehold for eventuelle test fejl
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 206.282 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn momsfri |
| Type | - |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.293 kg |
| Bredde | 182 cm |
| Længde | 423 cm |
|---|---|
| Højde | 157 cm |
| Lasteevne | 497 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.300 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 3 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Tankkapacitet | 50 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 2 zone klima | Klimaanlæg, 2-zonet |
|---|---|
| 4x el-ruder | Kørecomputer |
| ABS-bremser | Læderrat |
| Adaptiv fartpilot | LED Kørelys |
| Alufælge | Mørktonede ruder i bag |
| Antispin | Multifunktionsrat |
| Apple carplay | Musikstreaming via bluetooth |
|---|---|
| Auto. nødbremse | Parkeringssensor (bag) |
| Automatisk lys | Parkeringssensor (for) |
| Automatisk nødbremsesystem | Regnsensor |
| Automatisk start/stop | Sædebetræk, stof |
| AUX tilslutning | Sædevarme |
| Bakkamera | Stofindtræk |
| DAB radio | Tågelygter |
| El-sidespejle m. varme | Tagræling |
| ESP / ESC | Tonede ruder |
| Fjernb. centrallås | Udv. temp. måler |
| Håndfrit til mobil | USB A tilslutning |
| Højdejust. førersæde | USB tilslutning |
| Intelligent hastighedsassistent | Varme i rat |
| Isofix |