Suzuki SX41,6 GLS Van 5d
Kontantpris
18.850 kr.Detaljer
| Modelår | 2007 |
|---|---|
| 1. registrering | 8/2007 |
| Kilometertal | 195.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 14,7 km/l |
| CO2 udledning | 156 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 3.090 kr. / år |
| Ydelse | 107 hk/145 nm |
| Acceleration | 10,7 sek. |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 1.200 kg |
| Farve | Blå |
Beskrivelse
Multifunktionsrat, højdejust. førersæde, sædevarme, el-ruder, el-spejle, mørktonede ruder i bag, fjernbetjent centrallås, 16” alufælge
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 147.418 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn momsfri |
| Type | - |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.105 kg |
| Bredde | - |
| Længde | - |
|---|---|
| Højde | - |
| Lasteevne | 545 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.200 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Nej |
| Airbags | 6 |
| Tankkapacitet | 50 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Sædevarme |
|---|---|
| Alufælge | Servo |
| El-ruder |