Citroën Berlingo1,6 HDi Van 5d
Kontantpris
8.500 kr.Detaljer
| Modelår | 2007 |
|---|---|
| 1. registrering | 2/2007 |
| Kilometertal | 133.000 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | - |
| CO2 udledning | - |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 5.080 kr. / år |
| Ydelse | 90 hk/215 nm |
| Acceleration | 14,8 sek. |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 1.017 kg |
| Farve | Sølvmetal |
Beskrivelse
DENNE BIL ER SOLGT.
1 ejer. Lavt km. 133.000 km. Nedvejet til lav afgift. Træk.
Skal synes. Kan stadig omregistreres. Kører godt.
, centrallås, cd/radio, db. airbags.
Kan evt købes nysynet. Ring for pris.
FINANSIERING TILBYDES - OGSÅ UDEN UDBETALING. VI SÆLGER CA. 400 BILER OM ÅRET OG VI GLÆDER OS TIL AT HJÆLPE DIG OGSÅ :-)
Vi køber gerne din gamle bil.
KJ Auto er nummerpladeoperatør og kan tilbyde nummerplader til bilen, så du kan få en bil med hjem samme dag.
Følg os på Facebook eller Instagram og du vil hver måned have en chance for at få en gratis bil eller andre præmier :-)
Ring eller skriv inden fremvisning - bilen kan være solgt og vi kan være ude af huset :-)
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 127.980 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn momsfri |
| Type | Kassevogn |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.215 kg |
| Bredde | 172 cm |
| Længde | 414 cm |
|---|---|
| Højde | 181 cm |
| Lasteevne | 665 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.017 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Nej |
| Airbags | - |
| Tankkapacitet | 60 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Fjernb. centrallås |
|---|---|
| CD/radio | Intelligent hastighedsassistent |
| Centrallås |