VW Transporter2,0 TDi 150 Ladvogn kort
Kontantpris(Ekskl. moms)
229.900 kr.Detaljer
| Modelår | 2022 |
|---|---|
| 1. registrering | 8/2021 |
| Produceret | 8/2021 |
| Kilometertal | 23.348 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (WLTP) 12,1 km/l |
| CO2 udledning | 219 g/km |
|---|---|
| Euronorm | - |
| Periodisk afgift | 9.840 kr. / år |
| Ydelse | 150 hk/340 nm |
| Acceleration | - |
| Tophastighed | 165 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 6 |
| Trækvægt | 2.500 kg |
| Farve | Gråmetal |
Beskrivelse
⭐ Fartpilot
⭐ Træk (2500 kg)
⭐ Apple carplay
⭐ El ruder
⭐ LED-forlygter
⭐ Helårsdæk
⭐ Stænklapper for og bag
⭐ Parkeringsvarmer med timer
👱🏼♂️Sælger: Lasse Skov
📞Mobil: 27613219
💻Mail: lassk@autocentralen.com
Bemærk midlertidig billeder (bilen er under klargøring), Multifunktionsrat, stofindtræk, led kørelys, læderrat, aircondition, fjernb. centrallås, airbag, varme i forrude, sædevarme.
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 360.718 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | - |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.811 kg |
| Bredde | 199 cm |
| Længde | 510 cm |
|---|---|
| Højde | 195 cm |
| Lasteevne | 989 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 2.500 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 2 |
| Tankkapacitet | - |
| Døre | - |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | LED Kørelys |
|---|---|
| Airbags | Multifunktionsrat |
| Aircondition | Sædebetræk, stof |
| Apple carplay | Sædevarme |
| El-ruder | Stofindtræk |
| Fartpilot | Træk |
| Fjernb. centrallås | Varme i forrude |
|---|---|
| Læderrat |