VW Crafter 352,0 TDi 140 Kassevogn L3H2
Kontantpris(Ekskl. moms)
110.700 kr.Detaljer
| Modelår | 2018 |
|---|---|
| 1. registrering | 10/2018 |
| Kilometertal | 168.600 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 13,5 km/l |
| CO2 udledning | 197 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 10.160 kr. / år |
| Ydelse | 140 hk/340 nm |
| Acceleration | - |
| Tophastighed | - |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 6 |
| Trækvægt | 3.000 kg |
| Farve | Sølvmetal |
Beskrivelse
Solid og velholdt vw crafter som leveres klar til næste ejer!
pris inkl levering:
- Nummerplader
- Nysyn
- Serviceeftersyn
- olieskift inkl filtre
- tjek på væsker
- tjek af bremser
- rengjort
Leasing tilbydes med fri km
kørecomputer, læderrat, læderindtræk, højdejust. førersæde, træk, aircondition, centrallås, fjernb. centrallås, el-ruder, automatisk start/stop, cd/radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, usb-a tilslutning, aux tilslutning, regnsensor, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, airbag, antispin, esp
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 361.788 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | Kassevogn |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | - |
| Bredde | 204 cm |
| Længde | 599 cm |
|---|---|
| Højde | 236 cm |
| Lasteevne | - |
| Max. trækvægt m/bremse | 3.000 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 2 |
| Tankkapacitet | 75 l |
| Døre | - |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Højdejust. førersæde |
|---|---|
| Airbags | Kørecomputer |
| Aircondition | Læderindtræk |
| Antispin | Læderrat |
| Automatisk start/stop | Musikstreaming via bluetooth |
| AUX tilslutning | Parkeringssensor (bag) |
| CD/radio | Parkeringssensor (for) |
|---|---|
| Centrallås | Regnsensor |
| Dæktryksmåler | Sædebetræk, læder |
| El-ruder | Træk |
| ESP / ESC | USB A tilslutning |
| Fjernb. centrallås | USB tilslutning |
| Håndfrit til mobil |