Toyota Dyna 1003,0 D-4D S.Kab m/alulad 2d
Kontantpris(Ekskl. moms)
99.800 kr.Detaljer
| Modelår | 2008 |
|---|---|
| 1. registrering | 4/2008 |
| Kilometertal | 51.000 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 9,5 km/l |
| CO2 udledning | - |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | - |
| Ydelse | 109 hk/- |
| Acceleration | - |
| Tophastighed | - |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 2.000 kg |
| Farve | Hvid |
Beskrivelse
Elektrisk/hydraulisk vippelad, hydraulisk kran til 450 kg.
Bemærk kilometer.. Tidligere nummerplade VU95181
Træk til 2 tons, el-ruder, cd/radio, airbag, stofindtræk m.m.
Yderst fin og velkørende vogn.
🚗 Denne bil sælges til c. v. r. Dette betyder ikke, at bilen fejler noget, men kan være en varebil, en bil som vi har taget i bytte eller som falder uden for vores normale sortiment på grund af årgang eller km. 🚗
Kør ikke forgæves, ring eller skriv og book en fremvisning. Vi svarer IKKE henvendelser uden telefonnummer.
Velkommen hos ØSTERBY BILER.
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 173.292 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | - |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 3.000 kg |
| Bredde | - |
| Længde | - |
|---|---|
| Højde | - |
| Lasteevne | - |
| Max. trækvægt m/bremse | 2.000 kg |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| Cylindre | - |
| ABS-bremser | Nej |
| ESP | Nej |
| Airbags | - |
| Tankkapacitet | - |
| Døre | 2 |
Udstyr og tilbehør
| Airbags | Sædebetræk, stof |
|---|---|
| CD/radio | Stofindtræk |
| El-ruder | Træk |