Renault Master IV T352,3 dCi 165 Alukasse m/lift
Kontantpris(Ekskl. moms)
239.800 kr.Detaljer
| Modelår | 2023 |
|---|---|
| 1. registrering | 1/2023 |
| Kilometertal | 122.000 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 15,3 km/l |
| CO2 udledning | 170 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 5.640 kr. / år |
| Ydelse | 165 hk/- |
| Acceleration | - |
| Tophastighed | - |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 6 |
| Trækvægt | 2.500 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
🚗Renault Master IV T35 2,3 dCi 165 Alukasse m/lift d🗓️ Første registrering: 04-01-2023 🚗 Kørt: 122.000 KM 🎨 Farve: Hvid 🪑 Indtræk: Sort stofsæder med Sædevarme Bluetooth LED Kørelys El-spejle El-ruder for Multifunktionsrat Og meget meget mere... 💰 Attraktiv leasing – nu med mulighed for 0 KR. I UDBETALING og FRI KM! 🚗 ✔️ Inkluderer 1 års CarGaranti med fuld dækning på motor og gearkasse. ✔️ Leasinggodkendelse på kun 15 minutter! ✔️ Bilen leveres nysynet og med ny service inden levering. 📞 Kontakt vores salgsafdeling for mere information eller for at booke en prøvekørsel. 🚨 Der tages forbehold for eventuelle tastefejl.
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | - |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | Kassevogn |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 2.580 kg |
| Bredde | - |
| Længde | - |
|---|---|
| Højde | - |
| Lasteevne | 920 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 2.500 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | - |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | - |
| Tankkapacitet | - |
| Døre | - |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Kørecomputer |
|---|---|
| Antispin | Læderrat |
| Automatisk lys | LED Kørelys |
| Automatisk start/stop | Multifunktionsrat |
| Bakkamera | Pilotsæder |
| Dæktryksmåler | Regnsensor |
| El-ruder | Sædebetræk, stof |
|---|---|
| El-sidespejle | Sædevarme |
| ESP / ESC | Stofindtræk |
| Fartpilot | Udv. temp. måler |
| Fjernb. centrallås | USB A tilslutning |
| Højdejust. førersæde | USB tilslutning |
| Intelligent hastighedsassistent |