Peugeot Partner1,5 BlueHDi 130 L2V2 Ultimate EAT8 Van
Leasing ydelse(Ekskl. moms)
1.392 kr./md.Detaljer
| Modelår | 2023 |
|---|---|
| 1. registrering | 5/2023 |
| Kilometertal | 34.000 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (WLTP) 16,7 km/l |
| CO2 udledning | 159 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 4.640 kr. / år |
| Ydelse | 130 hk/300 nm |
| Acceleration | 10,9 sek. |
| Tophastighed | 183 km/t |
| Geartype | Automatisk |
| Antal gear | 8 |
| Trækvægt | 1.000 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
🚗 Peugeot Partner 1,5 BlueHDi 130 L2V2 Ultimate EAT8 Van d
🗓️ Første registrering: 30-05-2023🚗 Kørt: 34.000 KM 🎨 Farve: Hvid 🪑 Indtræk: Sort stofsæder med Sædevarme Bluetooth LED Kørelys El-spejle El-ruder for Multifunktionsrat Og meget meget mere... 💰 Attraktiv leasing – nu med mulighed for 0 KR. I UDBETALING og FRI KM! 🚗 ✔️ Inkluderer 1 års CarGaranti med fuld dækning på motor og gearkasse. ✔️ Leasinggodkendelse på kun 15 minutter! ✔️ Bilen leveres nysynet og med ny service inden levering. 📞 Kontakt vores salgsafdeling for mere information eller for at booke en prøvekørsel. 🚨 Der tages forbehold for eventuelle tastefejl.
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 374.054 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | Kassevogn |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.505 kg |
| Bredde | 185 cm |
| Længde | 475 cm |
|---|---|
| Højde | 188 cm |
| Lasteevne | 865 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.000 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Tankkapacitet | 53 l |
| Døre | - |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Automatgear |
|---|
Leasing
- Leasing typeFinansiel, ekskl. moms
- Månedlig ydelse1.392 kr.
- Førstegangsydelse53.940 kr.
- Totalpris i løbetiden137.460 kr.
- Restværdi(køber hæfter) 71.920 kr.
- Løbetid60 mdr.
- Antal kilometer inkluderetIkke relevant
- ForsikringIkke inkluderet
- Service og vedligeholdIkke inkluderet