Peugeot Partner1,5 BlueHDi 100 L2V2 Plus Van
Kontantpris(Ekskl. moms)
114.900 kr.Detaljer
| Modelår | 2020 |
|---|---|
| 1. registrering | 8/2020 |
| Kilometertal | 49.200 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (WLTP) 17,5 km/l |
| CO2 udledning | 119 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 1.860 kr. / år |
| Ydelse | 100 hk/300 nm |
| Acceleration | 12,0 sek. |
| Tophastighed | 163 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 1.000 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
multifunktionsrat, el-sidespejle, tågelygter, kurvelys, træk, aircondition, fjernb. centrallås, fartpilot, varme i forrude, sædevarme, el-ruder, apple carplay, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), db. airbags
Leasing/finansiering tilbydes - Vi tager gerne din bil i bytte -
Flere varebiler på www.sabbiler.dk
forebehold for tastefejl
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 175.876 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | Kassevogn |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.438 kg |
| Bredde | 185 cm |
| Længde | 475 cm |
|---|---|
| Højde | 191 cm |
| Lasteevne | 937 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.000 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Tankkapacitet | 53 l |
| Døre | - |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Kurvelys |
|---|---|
| Aircondition | Multifunktionsrat |
| Apple carplay | Parkeringssensor (bag) |
| El-ruder | Parkeringssensor (for) |
| El-sidespejle | Sædevarme |
| Fartpilot | Tågelygter |
| Fjernb. centrallås | Træk |
|---|---|
| Intelligent hastighedsassistent | Varme i forrude |