Peugeot e-Boxer 435110 L4H2 Premium
Detaljer
| Modelår | 2024 |
|---|---|
| 1. registrering | 2/2024 |
| Kilometertal | 2.500 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 424 km |
| Batterikapacitet | 110,0 kWh |
| Energiforbrug | 295 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | 11,0 kW |
| Hurtig opladning DC | - |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 270 hk/- |
| Acceleration | - |
| Tophastighed | 130 km/t |
| Trækvægt | 2.400 kg |
| Farve | Sølvmetal |
Beskrivelse
🔧 Udstyrshighlights - på denne Topudstyret Ë-Boxer L4
• Adaptiv fartpilot med kø-assistent
• Keyless
• Bakkamera
• Apple Carplay / Android Auto
• Sølvmetallak med indfarvet kofanger
Mulighed for eftermontering af træk, 2400 kg !! - Ring for nærmere info.
kørecomputer, digitalt cockpit, multifunktionsrat, læderrat, alufælge, el-sidespejle m/varme, tågelygter, automatgear, 2 zone klima, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot, varme i forrude, udv. temp. måler, sædevarme, el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, trådløs mobilopladning, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-c tilslutning, aux tilslutning, alarm, regnsensor, automatisk parkeringssystem, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), automatisk lys, airbag, fjernlysassistent, antispin, esp, vognbaneassistent
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: jc@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 513.918 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | Kassevogn |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | - |
| Bredde | 205 cm |
| Længde | 636 cm |
|---|---|
| Højde | 252 cm |
| Lasteevne | - |
| Max. trækvægt m/bremse | 2.400 kg |
| Trækhjul | - |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 2 |
| Døre | - |
Udstyr og tilbehør
| 2 zone klima | Fjernb. centrallås |
|---|---|
| ABS-bremser | Fjernlysassistent |
| Adaptiv fartpilot | Håndfrit til mobil |
| Adaptiv fartpilot med kø-assistent | Klimaanlæg, 2-zonet |
| Airbags | Kørecomputer |
| Alarm | Læderrat |
| Alufælge | Multifunktionsrat |
|---|---|
| Android auto | Musikstreaming via bluetooth |
| Antispin | Navigation |
| Apple carplay | Nøglefri adgang |
| Auto. parkering | Nøglefri tænding |
| Automatgear | Parkeringssensor (bag) |
| Automatisk lys | Parkeringssensor (for) |
| Automatisk parkeringssystem | Regnsensor |
| AUX tilslutning | Sædevarme |
| Bakkamera | Tågelygter |
| Digitalt cockpit | Trådløs mobilopladning |
| El-ruder | Udv. temp. måler |
| El-sidespejle m. varme | USB C tilslutning |
| Elektrisk parkeringsbremse | Varme i forrude |
| ESP / ESC | Vognbaneassistent |