Peugeot Boxer 3352,0 BlueHDi 163 L3H2
Kontantpris(Ekskl. moms)
75.000 kr.Detaljer
| Modelår | 2018 |
|---|---|
| 1. registrering | 2/2018 |
| Kilometertal | 180.000 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 16,7 km/l |
| CO2 udledning | 159 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 7.080 kr. / år |
| Ydelse | 163 hk/350 nm |
| Acceleration | - |
| Tophastighed | - |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 6 |
| Trækvægt | 2.500 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
Boxer L3H2, kørecomputer, multifunktionsrat, stofindtræk, el-sidespejle m/varme, tågelygter, led kørelys, aircondition, motorkabinevarmer, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, el-ruder, cd/radio, musikstreaming via bluetooth, bakkamera, airbag, antispin, esp, træk 2500KG, Leveres nysynet.
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 318.288 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | Kassevogn |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 2.050 kg |
| Bredde | 205 cm |
| Længde | 599 cm |
|---|---|
| Højde | 252 cm |
| Lasteevne | 1.450 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 2.500 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 1 |
| Tankkapacitet | 90 l |
| Døre | - |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Kørecomputer |
|---|---|
| Airbags | LED Kørelys |
| Aircondition | Motorkabinevarmer |
| Antispin | Multifunktionsrat |
| Bakkamera | Musikstreaming via bluetooth |
| CD/radio | Sædebetræk, stof |
| El-ruder | Sædevarme |
|---|---|
| El-sidespejle m. varme | Stofindtræk |
| ESP / ESC | Tågelygter |
| Fartpilot | Træk |
| Fjernb. centrallås | Udv. temp. måler |